Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Сентябрь » 18 » Леонід ГРЕБІНСЬКИЙ: «КРИСТАЛБАНК пропонує клієнтам повне обслуговування в одному зручному Банку»

Размещение новостей компаний

Леонід ГРЕБІНСЬКИЙ: «КРИСТАЛБАНК пропонує клієнтам повне обслуговування в одному зручному Банку»

Распечатать: Леонід ГРЕБІНСЬКИЙ: «КРИСТАЛБАНК пропонує клієнтам повне обслуговування в одному зручному Банку» | Комментировать: Леонід ГРЕБІНСЬКИЙ: «КРИСТАЛБАНК пропонує клієнтам повне обслуговування в одному зручному Банку»
Голова Правління ПАТ «КРИСТАЛБАНК» розповів спеціальному кореспондентові журналу «Банкиръ» про те, чим відрізняється форма роботи «КРИСТАЛБАНКу» від інших банків.

- Перш за все - оперативністю роботи і гнучкістю тарифів. Ми цінуємо кожного клієнта, незалежно від операцій і розміру послуги. Нам важливий клієнт як з комунальним платежем за квартиру, так і велика юридична компанія, яка працює з Банком на комплексному обслуговуванні. Основне завдання і спрямованість «КРИСТАЛБАНКу» - забезпечити повне обслуговування наших клієнтів в одному зручному Банку.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 196 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz