Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2017 » Октябрь » 11 » LG АНОНСУЄ ПОПЕРЕДНІ ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТРЕТІЙ КВАРТАЛ 2017 РОКУ

Размещение новостей компаний

LG АНОНСУЄ ПОПЕРЕДНІ ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТРЕТІЙ КВАРТАЛ 2017 РОКУ

Распечатать: LG АНОНСУЄ ПОПЕРЕДНІ ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТРЕТІЙ КВАРТАЛ 2017 РОКУ | Комментировать: LG АНОНСУЄ ПОПЕРЕДНІ ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТРЕТІЙ КВАРТАЛ 2017 РОКУ
СЕУЛ, 10 жовтня 2017 р. — Компанія LG Electronics Inc. (LG) оголосила поперед-ні результати прибутку за третій квартал 2017 року. Орієнтована сукупна виру-чка за цей період складає приблизно 15,2 трлн корейських вон, а операційний при-буток – 516,1 млрд корейських вон. Очікується, що доходи компанії зростуть на 15,2% у порівнянні з аналогічними показниками за попередній рік.

Ці показники є попередніми сукупними доходами, що ґрунтуються на фінансово-му аналізі K-IFRS. Попередні дані за доходами надаються інвесторам до оголо-шення остаточних результатів прибутку компанії LG Electronics, у тому числі чи-стий прибуток і фінансові показники по кожному підрозділу, які будуть офіційно анонсовані пізніше цього місяця.

# # #

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: LG АНОНСУЄ ПОПЕРЕДНІ ФІНАНСОВІ РЕЗУЛЬТАТИ ЗА ТРЕТІЙ КВАРТАЛ 2017 РОКУ
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 323 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz