Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2018 » Июнь » 12 » LG АНОНСУЄ ВИХІД НОВИХ ЛІНІЙОК ТЕЛЕВІЗОРІВ 2018 РОКУ В УКРАЇНІ

Размещение новостей компаний

LG АНОНСУЄ ВИХІД НОВИХ ЛІНІЙОК ТЕЛЕВІЗОРІВ 2018 РОКУ В УКРАЇНІ

Распечатать: LG АНОНСУЄ ВИХІД НОВИХ ЛІНІЙОК ТЕЛЕВІЗОРІВ 2018 РОКУ В УКРАЇНІ | Комментировать: LG АНОНСУЄ ВИХІД НОВИХ ЛІНІЙОК ТЕЛЕВІЗОРІВ 2018 РОКУ В УКРАЇНІ
Оновлені моделі телевізорів 2018 року від LG підтримують смарт-платформу ThinQ® AI, а також інтелектуальні процесори α 7(Alpha 7) та α 9(Alpha 9)

КИЇВ, 11 червня 2018 р. — Компанія LG Electronics (LG) оголошує про старт продажів на українському ринку нових лінійок телевізорів OLED, SUPER UHD, UHD, FULL HD/HD 2018 року. LG представить покупцям телевізори з підтрим-кою технології штучного інтелекту, смарт-платформи ThinQ® та удосконале-них процесорів α 7(Alpha 7) та α 9(Alpha 9), а також «розумних» функцій для ві-дтворення контенту найвищої якості.

Модельний ряд телевізорів 2018 року включає OLED-телевізори з діагоналями екрана від 55 до 77 дюймів та дизайном Picture-on-Wall («Зображення на стіні»), а також нові SUPER UHD телевізори з Nano CellTM дисплеями, удосконалені UHD-телевізори та телевізори з роздільною здатністю FULL HD/HD.

В 2018 році LG випускає оновлені телевізори з підтримкою штучного інтелекту (AI), а саме моделі серій W8, E8, C8 і B8. Завдяки інтелектуальному процесору α 9 (Alpha 9), який вбудовано в серіях OLED W8, E8 і C8, зображення на екрані ста-ють чіткішими, а передача кольору – реалістичнішою з різних кутів огляду. Мо-дель В8 підтримує інтелектуальний процесор α 7 (Alpha 7), що оптимізує якість і підвищує яскравість зображення. Також лінійка OLED-телевізорів 2018 року під-тримує передову технологію об’ємного звучання Dolby Atmos, завдяки якій у ко-жній сцені може одночасно використовуватися до 128 різних звукових об’єктів.

Телевізор LG OLED TV W підтримує функцію штучного інтелекту, завдяки чому користування телевізором стає комфортнішим. Так, функція інтелектуального розпізнавання голосу дозволяє глядачеві інтуїтивно легко керувати телевізором і виконувати пошук контенту, що цікавить. Крім того, OLED-телевізори підтриму-ють функцію 4К Cinema HDR з відтворенням усіх форматів HDR, таких як Dolby Vision, Advanced HDR від Technicolor, а також HDR10 Pro і HLG Pro. Цю функцію в 2018 році підтримують і LG SUPER UHD телевізори.

Нова лінійка SUPER UHD телевізорів від LG цього року – це поєднання інтелек-туального процесора α 7, Nano CellТМ дисплея та підсвітки FALD (повноматричне локальне затемнення). Завдяки їм, LG SUPER UHD TV забезпечують перегляд контрастних та чітких зображень з різних кутів огляду. Nano CellТМ – це унікальна технологія, що відтворює більш точні та природні кольори, роблячи при цьому зображення деталізованими. Спеціальний прошарок наночастинок, інтегрований в матрицю, не пропускає надлишкові світлові хвилі, що, в свою чергу, підвищує точність передачі кольорів на екрані. FALD-технологія використовується для керування підсвіткою кожного блоку пікселів, що на 30% покращує передачу чорного кольору, порівняно зі звичайними РК-телевізорами.

Ще одна перевага лінійки LG SUPER UHD TV 2018 – інтелектуальний процесор
α 7, який забезпечує відтворення більш чистих і плавних зображень. Завдяки тех-нології HFR (підтримання відтворення контенту до 120 кадрів на секунду) кори-стувачі зможуть насолоджуватися переглядом спортивних змагань і динамічних сцен практично без розмитості зображень. Крім того, нові телевізори LG SUPER UHD TV підтримують технологію Dolby Atmos для відтворення об'ємного звуку. А технологія DolbyVisionTM забезпечує практично кінематографічну якість зо-браження, оптимізуючи його кадр за кадром.

Особливості лінійки телевізорів UHD 2018 роки від LG – підтримка розширеної колірної гами та точна передача кольору. Завдяки збільшеній товщині колірних фільтрів, UHD-телевізори відтворюють більше насичених кольорів. Використання IPS-матриці дозволяє відтворювати відео без спотворення оригінальних кольорів і відтінків, з переглядом високоякісного контенту під різним кутом огляду. Розробники LG вирішили проблему низької роздільної здатності файлів і реалізували в UHD TV 2018 року технологію 4К Upscaler, що масштабує роздільну здатність оригінального контенту і оптимізує його якість. Також LG UHD TV 2018 підтримують функцію Clear Voice III для автоматичного зменшення шумів і посилення звучання голосу. Так, основні звуки відокремлюються від фону, система дозволяє чітко почути мову акторів і телеведучих.

Останні моделі Full HD/HD телевізорів LG, як і UHD-телевізори, мають IPS-матрицю, яка дозволяє передавати зображення практично без викривлення оригі-нальних кольорів і відтінків, у тому числі чорного кольору. Також телевізори Full HD/HD підтримують алгоритм Color Master Engine для обробки зображень. Алго-ритм не тільки підсилює 6 основних кольорів, але також регулює насиченість від-тінків і відтворює максимально яскраві та природні кольори. Високоточне зву-чання в новій лінійці Full HD/HD телевізорів 2018 року забезпечується з допомо-гою технології Virtual Surround Plus. Завдяки тому, що звук надходить практично з усіх боків, досягається реалістичне об’ємне звучання.

Лінійки UHD і Full HD/HD телевізорів 2018 року від LG працюють на базі
4-ядерного процесора, що передбачає високу швидкість роботи телевізорів і на 20% вищу продуктивність і порівняні д попереднім роком..

Новий модельний ряд 2018 року телевізорів від LG вже доступний в Україні.
# # #

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 219 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz