Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2017 » Апрель » 29 » LG Electronics розширює лінійку ігрових моніторів в Україні

Размещение новостей компаний

LG Electronics розширює лінійку ігрових моніторів в Україні

Распечатать: LG Electronics розширює лінійку ігрових моніторів в Україні | Комментировать: LG Electronics розширює лінійку ігрових моніторів в Україні
Мінімізований час відгуку і більш точний оптичний приціл – привабливі можливості нових моніторів для геймерів

Київ, 27 квітня 2017 р. – Компанія LG Electronics в Україні анонсує старт продажів нових моделей моніторів для любителів комп'ютерних ігор – 24MP59G-P, 24GM79G-B, 27MP59G-P, 29UM69G-P, 34UC79G-B і 34UM69G-P. Новинки оснащені інноваційними функціями для динамічного і захопливого ігрового процесу.

Монітори з оновленої лінійки підтримують низку ключових характеристик, які роблять сюжет комп'ютерної гри ще більш реалістичним і цікавим. Завдяки функції 1 ms Motion Blue Reduction мінімізується час відгуку в 1 мс, а також зменшується розмитість і роздвоєння зображень для більш плавного і точного геймплею.

Нова технологія FreeSync забезпечує м'які переходи в динамічних сценах із високою роздільною здатністю та усуває проблему розриву зображення. Щоб розширити можливості ігрових сюжетів і прискорити процес атаки ворогів без затримки картинки, передбачена функція динамічної синхронізації дій – Dynamic Action Sync (DAS). Активізація функції Black Stabilizer забезпечить неперевершену деталізацію темних сцен. Ще одна фішка нових моніторів – функція «Оптичний приціл», яка дозволяє стріляти максимально влучно. Моделі 34UC79G і 24GM79G також підтримують високу частоту оновлення 144 Гц, яка усуває розмитість зображень в ігрових сценах, що стрімко змінюються.

Всі монітори представлені в різних розмірах і з різним типом матриці – IPS або TN – для ігор будь-якого формату (21:9 або 16:9). Під кожен жанр гри можна підібрати відповідний режим: «Гра», FPS або RTS, а також задати власні ігрові настройки екрана.

Монітор 34UC79G-B уже представлений на українському ринку. Його рекомендована ціна – 20 999 грн. Модель 29UM69G-P з'явиться в роздрібних мережах електроніки з 3 травня і коштуватиме від 10 999 грн. Решта моделей з'явиться в продажу з 10-15 травня. Їхня рекомендована вартість:
• 24GM79G-B – 13 999 грн;
• 27MP59G-P –10 999 грн;
• 24MP59G-P – 4 999 грн;
• 34UM69G-P – 16 999 грн.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: LG Electronics розширює лінійку ігрових моніторів в Україні
Увеличить: LG Electronics розширює лінійку ігрових моніторів в Україні Увеличить: LG Electronics розширює лінійку ігрових моніторів в Україні
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 495 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz