Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Октябрь » 25 » LG І QUALCOMM РОЗРОБЛЯЮТЬ НОВЕ ПОКОЛІННЯ РІШЕНЬ ДЛЯ БЕЗПІЛОТНИХ АВТОМОБІЛІВ

Размещение новостей компаний

LG І QUALCOMM РОЗРОБЛЯЮТЬ НОВЕ ПОКОЛІННЯ РІШЕНЬ ДЛЯ БЕЗПІЛОТНИХ АВТОМОБІЛІВ

Распечатать: LG І QUALCOMM РОЗРОБЛЯЮТЬ НОВЕ ПОКОЛІННЯ РІШЕНЬ ДЛЯ БЕЗПІЛОТНИХ АВТОМОБІЛІВ | Комментировать: LG І QUALCOMM РОЗРОБЛЯЮТЬ НОВЕ ПОКОЛІННЯ РІШЕНЬ ДЛЯ БЕЗПІЛОТНИХ АВТОМОБІЛІВ
Компанії працюють над впровадженням 5G і C-V2X-технологій для автомобілів

СЕУЛ, 23 жовтня 2017 р. — Компанія LG Electronics (LG) оголошує про початок співпраці з Qualcomm, що спрямована на розробку нового покоління рішень для безпілотних автомобілів. Компанії засновують спільну дослідницьку лабораторію в Південній Кореї, де планують займатися розробкою 5G-технологій і рішень C-V2X (Cellular Vehicle-to-Everything) для нового покоління автоматизованих транспортних засобів.

LG і Qualcomm, визнані лідери ринку з надання інноваційних технологій для автомобілів, підписали угоду про партнерство, у рамках якої компанії планують об’єднати напрацювання і створити нові рішення в галузі 5G-технологій. 5G має особливо важливе значення для розвитку ринку безпілотних автомобілів. Ця технологія забезпечує у 5 разів швидше підключення і в 10 разів менше затримок у порівнянні з LTE, що дозволить миттєво передавати важливі дані в умовах водіння у реальному часі.

C-V2X-технологія, що включена до 3GPP (проект партнерства третього покоління) Release 14, забезпечує низькі витрати і у 2 рази вищу тривалість роботи через існуючі мережі мобільного зв’язку у порівнянні з DSRC (бездротова мережа малого радіуса дії). В деяких регіонах Європи і Азії вже ведуться експлуатаційні випробування і діяльність у галузі стандартизації цього напрямку, які розробники планують завершити до 2020 року. Компанія LG Electronics є новатором в сфері створення рішень V2X і лідером ринку телематичних сервісів починаючи з 2013 року.

«LG планує посісти лідируючі позиції на ринку інноваційних компонентів для автомобілів, поєднавши досвід у розробці автоматизованих технологій комунікації і передові рішення Qualcomm для безпілотних автомобілів для переходу від LTE до 5G, – сказав Кім Джин-Джонг, виконавчий віце-президент підрозділу Smart Business Unit компанії LG Vehicle Components. – Ми впевнені, що спільні дослідницькі роботи Qualcomm і LG принесуть свої плоди, яких ми не змогли б досягнути, працюючи окремо».

«Ми давно співпрацюємо з LG і це партнерство спрямоване на покращення техно-логії C-V2X, що демонструє нашу відданість розробці рішень для безпечного во-діння і автоматизованих транспортних засобів, – сказав Накул Дуггал, віце-президент з управління продуктами Qualcomm Technologies, Inc. – Автомобі-льна індустрія знаходиться на етапі переходу до 5G. Ми очікуємо, що наші сумісні зусилля з LG дозволять створити рішення, що задовольняють запити сучасних во-діїв і покращують технології C-V2X для нових поколінь транспортних засобів».

Дослідницька робота буде проходити на базі наукового центру компанії LG Electronics у Сеулі. Так, компанії розпочнуть сумісні розробки зі створення продуктивних та інноваційних технологій для автоматизованих транспортних засобів.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: LG І QUALCOMM РОЗРОБЛЯЮТЬ НОВЕ ПОКОЛІННЯ РІШЕНЬ ДЛЯ БЕЗПІЛОТНИХ АВТОМОБІЛІВ
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 199 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz