Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2017 » Август » 6 » LG ОГОЛОШУЄ ПРО ГЛОБАЛЬНИЙ СТАРТ ПРОДАЖІВ СМАРТФОНА LG Q6 З ДИСПЛЕЄМ FULLVISION

Размещение новостей компаний

LG ОГОЛОШУЄ ПРО ГЛОБАЛЬНИЙ СТАРТ ПРОДАЖІВ СМАРТФОНА LG Q6 З ДИСПЛЕЄМ FULLVISION

Распечатать: LG ОГОЛОШУЄ ПРО ГЛОБАЛЬНИЙ СТАРТ ПРОДАЖІВ СМАРТФОНА LG Q6 З ДИСПЛЕЄМ FULLVISION | Комментировать: LG ОГОЛОШУЄ ПРО ГЛОБАЛЬНИЙ СТАРТ ПРОДАЖІВ СМАРТФОНА LG Q6 З ДИСПЛЕЄМ FULLVISION
Перший смартфон середнього цінового сегмента з мінімальними рамками навколо дисплея FullVision з’явиться на міжнародному ринку вже у серпні

СЕУЛ, 1 серпня 2017 р. — Компанія LG Electronics (LG) розпочинає продажі смартфона LG Q6, що розроблений з урахуванням усіх побажань і вимог міллені-алів по всьому світу, а також оснащений дисплеєм FullVision з унікальним спів-відношенням сторін 18:9. У Південній Кореї продаж LG Q6 стартує вже на цьо-му тижні. У найближчий час смартфон також надійде у продаж на ключових ринках Азії, Європи, Середнього Сходу та у країнах Південної і Північної Америки.

LG Q6 – перша модель лінійки Q series, що створена для користувачів, які праг-нуть придбати інноваційний пристрій з передовими технологіями флагманів LG за вигідною ціною. LG Q6 об’єднав преміальні функції титулованого LG G6 – першого смартфона з підтримкою дисплея FullVision. FullVision – це збільшений екран, а також можливість керувати смартфоном однією рукою, що є важливою характеристикою при створенні сучасного мобільного пристрою.

Одна з ключових особливостей LG Q6 – 5,5-дюймовий дисплей FHD+ FullVision. Дисплей з співвідношенням сторін 18:9 – це не просто максимально збільшена площа екрана, але і підтримка багатозадачності. Екран нового LG Q6 ділиться на два квадратних вікна, які можна переглядати як у вертикальній, так й у горизон-тальній орієнтації. Режим Square Camera («Квадратна камера») дозволяє об’єднувати два зображення в одне і створювати колажні шпалери з різних зо-бражень формату 1:1 для соціальних мереж.

Ще одна важлива характеристика нового смартфона – збільшена тривалість тер-міну служби пристрою. Металевий корпус LG Q6 зроблений з надміцного алюмі-нієвого сплаву серії 7000, який зазвичай використовується в аерокосмічній індус-трії. Розсіювати енергію при сильних ударах допомагають округлені кути.

LG Q6 розроблений відповідно до воєнного стандарту MIL-STD 810G і має мак-симальну ступінь захисту від впливу навколишнього середовища – температури, вологи, піску і пилу. Акумулятор LG Q6 також пройшов екстремальні випробу-вання. Результати тестувань показали, що його експлуатаційні показники переви-щують міжнародні стандарти. В корпус смартфона інтегрована спеціальна терма-льна прокладка, щоб ефективніше витрачати тепло. Ключові компоненти LG Q6 розташовані на відстані один від одного, що мінімізує їхній нагрів.

«Ми розробили лінійку Q series, спираючись на чисельні дослідження і результати опитувань про важливі функції, які мілленіали хочуть отримати з придбанням сучасного смартфона, – сказав Джуно Чо, президент компанії LG Electronics Mobile Communications. – LG Q6 – це поєднання ключових характеристик флаг-манів компанії і привабливої ціни, що сподобається користувачам по всьому сві-ту».

Ціни і точні дати виходу нового LG Q6 будуть оголошені додатково для кожного локального ринку.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: LG ОГОЛОШУЄ ПРО ГЛОБАЛЬНИЙ СТАРТ ПРОДАЖІВ СМАРТФОНА LG Q6 З ДИСПЛЕЄМ FULLVISION
Увеличить: LG ОГОЛОШУЄ ПРО ГЛОБАЛЬНИЙ СТАРТ ПРОДАЖІВ СМАРТФОНА LG Q6 З ДИСПЛЕЄМ FULLVISION Увеличить: LG ОГОЛОШУЄ ПРО ГЛОБАЛЬНИЙ СТАРТ ПРОДАЖІВ СМАРТФОНА LG Q6 З ДИСПЛЕЄМ FULLVISION
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 1126 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz