Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2017 » Декабрь » 25 » LG ОГОЛОШУЄ ПРО СТВОРЕННЯ БРЕНДА THINQ ДЛЯ РОЗРОБОК В ГАЛУЗІ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

Размещение новостей компаний

LG ОГОЛОШУЄ ПРО СТВОРЕННЯ БРЕНДА THINQ ДЛЯ РОЗРОБОК В ГАЛУЗІ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ

Распечатать: LG ОГОЛОШУЄ ПРО СТВОРЕННЯ БРЕНДА THINQ ДЛЯ РОЗРОБОК В ГАЛУЗІ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ | Комментировать: LG ОГОЛОШУЄ ПРО СТВОРЕННЯ БРЕНДА THINQ ДЛЯ РОЗРОБОК В ГАЛУЗІ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ
Стратегія нового бренда LG спрямована на людиноорієнтоване проектування техніки

СЕУЛ, 22 грудня 2017 р. — Компанія LG Electronics оголосила про створення нового бренда ThinQ для усіх лінійок побутової техніки і споживчої електроніки 2018 року, у яких застосовуються технології штучного інтелекту. Усі продукти та сервіси LG ThinQ зможуть використовувати методи глибинного навчання і взаємодіяти один з одним, застосовуючи різноманітні технології штучного інтелекту як від партнерів LG, так і власну технологію DeepThinQ.

Компанія LG вперше продемонструвала свої рішення в галузі штучного інтелекту на виставці CES 2017, коли оголосила про створення DeepThinQ і впровадження функції Wi-Fi в усі преміальні пристрої. В червні 2017 року компанія відкрила Лабораторію Штучного Інтелекту на базі офісу в Сеулі, щоб об’єднати знання та досвід використання штучного інтелекту в технологіях розпізнавання голосу і зображень, а також датчиках. Вчені лабораторії LG брали участь у розробці першого у світі кондиціонера, що аналізує умови довкілля, а також «розумних» холодильників, пральних машин і роботів-пилососів.

«Головна мета ThinQ – продемонструвати, що інноваційні та інтелектуальні продукти LG допомагають покращити життя користувачів, – сказав Хан Чанг-Хе, керівник центру глобального маркетингу LG. – LG є лідером ринку побутової техніки для дому і споживчої електроніки. Штучний інтелект – нова сходинка розвитку технологій. Ми несемо відповідальність за те, щоб використання штучного інтелекту стало доступнішим і простішим процесом».

На міжнародній виставці CES 2018, що відбудеться з 9 по 12 січня 2018 року, компанія представить усі лінійки нових продуктів із застосуванням штучного інтелекту на стенді LG ThinQ Zone.
# # #

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: LG ОГОЛОШУЄ ПРО СТВОРЕННЯ БРЕНДА THINQ ДЛЯ РОЗРОБОК В ГАЛУЗІ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 222 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz