Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2017 » Сентябрь » 1 » LG ОСНАЩУЄ ФЛАГМАНСЬКИЙ СМАРТФОН V30 ВИСОКОЯКІСНИМ ЗВУЧАННЯМ

Размещение новостей компаний

LG ОСНАЩУЄ ФЛАГМАНСЬКИЙ СМАРТФОН V30 ВИСОКОЯКІСНИМ ЗВУЧАННЯМ

Распечатать: LG ОСНАЩУЄ ФЛАГМАНСЬКИЙ СМАРТФОН V30 ВИСОКОЯКІСНИМ ЗВУЧАННЯМ | Комментировать: LG ОСНАЩУЄ ФЛАГМАНСЬКИЙ СМАРТФОН V30 ВИСОКОЯКІСНИМ ЗВУЧАННЯМ
Фільтри Hi-Fi, попередні налаштування звуку і відтворення потокового аудіо високої роздільної здатності – акустичні можливості LG V30

СЕУЛ, 31 серпня 2017 р. — Компанія LG Electronics (LG) випускає флагманський смартфон V-серії з підтримкою преміального звучання нового покоління, яке раніше не використовувалося в мобільних пристроях. LG V30 розроблений у співпраці з експертами ринку акустичних систем і є чудовим мобільним рішенням для аудіофілів.

Смартфон LG V30 оснащений удосконаленим 32-бітним Hi-Fi Quad ЦАП SABRE ES9218P від ESS Technology, що підтримує дві нові функції: цифрові фільтри і звукові попередні налаштування. Звичайний Hi-Fi Quad ЦАП відтворює Hi-Fi звук максимально наближений до оригінального за рахунок мінімізації спотворень і шумів, в той час як удосконалений Hi-Fi Quad ЦАП – це широкий спектр кастомізованих опцій.

Цифрові фільтри, якими зазвичай оснащені преміальні аудіопрогравачі, покращують передачу імпульсного сигналу в залежності від індивідуальних переваг. Інженери LG вивчили популярні звуки і визначили кращі комбінації тональностей для створення 4 оптимальних запрограмованих попередніх налаштувань: покращений, деталізований, живий звук і бас. Навіть при використанні звичайної гарнітури власники LG V30 зможуть насолодитися високоякісним звучанням, яке раніше було доступним лише для користувачів навушників преміум-класу.

Hi-Fi Quad ЦАП окремо керує лівим і правим аудіосигналами, налаштовуючи їхній баланс таким чином, що користувачі можуть відчувати себе в центрі концерт-холу. Розробники LG змогли знизити коефіцієнт спотворення звуку в V30 до 0,0002%. Чим менше інформації втрачається при конвертації цифрових даних, тим чистіше і багатіше звук у результаті програє мобільний пристрій. V30 може обробляти великі аудіофайли без затримок і з максимальною точністю.

LG V30 також підтримує технологію партнерською компанії MQA Ltd. для відтворення потокового аудіо високої роздільної здатності – новий тренд в індустрії програвання аудіо через мобільні пристрої. Поєднавши удосконалений Quad ЦАП і технологію MQA, розробники LG подбали про те, щоб користувачі LG V30 отримали високоякісне звучання без завантаження величезних файлів чи використання великого об’єму даних.

Крім того, аудіорекордер HD в V30 дозволяє одночасно використовувати аудіоресивер як мікрофон (ресивер-мікрофон чи RAM). RAM легко записує чистий звук, завдяки чому LG V30 відтворює широкий динамічний діапазон звуків без спотворення – від невловимих шерехів до гучного гуркотіння грому.

«LG разом з партнерами розширили можливості прослуховування аудіо через смартфон і створили V30, якому немає рівних, – сказав Джуно Чо, президент компанії LG Electronics Mobile Communications. – Поєднання удосконаленої аудіотехнології і високоякісного зображення на OLED-дисплеї FullVision робить смартфон LG V30 справжнім мультимедійним лідером».

Також при створенні V30 LG продовжила тісну співпрацю з передовим виробником преміальних аудіосистем – B&O PLAY. B&O PLAY покращила можливості програвання звуку через V30, доповнивши пристрій ексклюзивними опціями. В комплект нового смартфона V30 входять високоякісні навушники B&O PLAY – елегантне поєднання стилю і знаменитого преміального звучання.

«Прослуховування улюбленої музики – невід’ємна частина життя для більшості користувачів мобільних пристроїв. Вони очікують таку саму високу якість від навушників, як і від самого смартфона, – сказав Джон Моллангер, президент B&O PLAY. – Ми дуже раді нашій довготривалій співпраці з LG, завдяки чому користувачі смартфонів по всьому світу можуть насолоджуватися преміальними акустичними технологіями».

# # #

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: LG ОСНАЩУЄ ФЛАГМАНСЬКИЙ СМАРТФОН V30 ВИСОКОЯКІСНИМ ЗВУЧАННЯМ
Увеличить: LG ОСНАЩУЄ ФЛАГМАНСЬКИЙ СМАРТФОН V30 ВИСОКОЯКІСНИМ ЗВУЧАННЯМ
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 569 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz