Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2018 » Декабрь » 16 » LG ПЛАНУЄ ВПРОВАДИТИ ЕКОСИСТЕМУ WEBOS В АВТОМОБІЛІ, РОБОТІВ І «РОЗУМНІ» БУДИНКИ

Размещение новостей компаний

LG ПЛАНУЄ ВПРОВАДИТИ ЕКОСИСТЕМУ WEBOS В АВТОМОБІЛІ, РОБОТІВ І «РОЗУМНІ» БУДИНКИ

Распечатать: LG ПЛАНУЄ ВПРОВАДИТИ ЕКОСИСТЕМУ WEBOS В АВТОМОБІЛІ, РОБОТІВ І «РОЗУМНІ» БУДИНКИ | Комментировать: LG ПЛАНУЄ ВПРОВАДИТИ ЕКОСИСТЕМУ WEBOS В АВТОМОБІЛІ, РОБОТІВ І «РОЗУМНІ» БУДИНКИ
Нова стратегія впровадження webOS була представлена на Всесвітньому саміті Qt

Починаючи з 2014 року, платформа webOS продемонструвала свою універсальність і надійність в понад 60 млн інтелектуальних телевізорів. Вона використовує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, з яким зручно працювати навіть новачкам. У доповіді під час Всесвітнього саміту Qt 2018, що відбувся в Берліні, LG Electronics (LG) представила нову амбітну стратегію компанії щодо впровадження webOS.

LG співпрацює з глобальними компаніями-розробниками програмного забезпечення для реалізації екосистеми webOS в нових сферах виробництва. Розширена webOS може надати виробникам можливості платформи, що повністю налаштовується, оскільки має величезний потенціал у сфері застосування штучного інтелекту, створення автомобілів наступного покоління, робототехніки та «розумних» будинків.

LG активізує свої дослідження й розробки для подальшого поширення додатків, що працюють на базі webOS. Компанія також планує розвивати екосистему webOS за допомогою співпраці з глобальними компаніями, університетами, науково-дослідними інститутами й стартапами. Розширюючи свою відкриту стратегію, LG на початку цього року анонсувала webOS Open Source Edition, вільний доступ до якої всі охочі можуть отримати на сайті webosose.org.

«Платформа webOS має величезний потенціал, який виходить за межі інтелектуальних телевізорів. Ми маємо намір розширити сфери застосування webOS, щоб користувачі могли повною мірою використовувати можливості штучного інтелекту», — прокоментував д-р І.П. Парк, президент і технічний директор компанії LG Electronics.

# # #

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 87 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz