Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2017 » Декабрь » 20 » LG ПРЕДСТАВИТЬ НА CES 2018 ОНОВЛЕНУ ІМІДЖЕВУ СИСТЕМУ ДОГЛЯДУ ЗА ОДЯГОМ LG STYLER

Размещение новостей компаний

LG ПРЕДСТАВИТЬ НА CES 2018 ОНОВЛЕНУ ІМІДЖЕВУ СИСТЕМУ ДОГЛЯДУ ЗА ОДЯГОМ LG STYLER

Распечатать: LG ПРЕДСТАВИТЬ НА CES 2018 ОНОВЛЕНУ ІМІДЖЕВУ СИСТЕМУ ДОГЛЯДУ ЗА ОДЯГОМ LG STYLER | Комментировать: LG ПРЕДСТАВИТЬ НА CES 2018 ОНОВЛЕНУ ІМІДЖЕВУ СИСТЕМУ ДОГЛЯДУ ЗА ОДЯГОМ LG STYLER
Нова модель парової шафи LG Styler вміщує до 6 предметів гардероба

СЕУЛ, 20 грудня 2017 р. — Компанія LG Electronics (LG) продемонструє оновлену парову шафу Styler на міжнародній виставці споживацької електроніки CES 2018, що відбудеться з 9 по 12 січня 2018 року у Лас-Вегасі. Новий революційний пристрій для дому вміщує до 6 предметів гардероба, підтримує підключення до Wi-Fi та інші інноваційні функції, що підвищують зручність використання LG Styler і дозволяють полегшити життя сучасних користувачів.

Нова система догляду за одягом Styler може обробляти великі обсяги речей, у тому числі одяг, що потребує делікатного догляду – нижню білизну, блузи, пальта і ділові костюми, а також джинси, светри, дитячі речі і навіть плюшеві іграшки. На плечиках, що рухаються (Moving Hanger), розміщується до 5 предметів гардероба, а всередині елегантної скляної двері розташовано відділення Pants Crease Care, де можна швидко освіжити брюки найбільших розмірів і створити ідеальні стрілки 60 см завдовжки. Також парова шафа LG Styler вміщує усі об’ємні речі – пухове пальто та зимовий верхній одяг.

Завдяки зручному підключенню до Wi-Fi і простому керуванню за допомогою смартфона, користувачі LG Styler відкривають нові можливості використання побутової техніки для дому. Для завантаження доступні різні інструкції та мобільні додатки, що дозволяють слідкувати за споживанням електроенергії і сповіщають користувачів про завершення циклу роботи пристрою. А вбудований NFC-чіп дозволить запустити ефективний цикл догляду за одягом в залежності від типу тканини.

Ключовою технологією LG Styler є інноваційна функція TrueSteam™, що дбайливо освіжає одяг і нейтралізує неприємні запахи, усуваючи до 99% алергенів і бактерій. Гарячий пар розприскується безпосередньо на одяг і розрівнює його, у той час як плечики Moving Hanger, що рухаються, струшують одяг і вирівнюють незначні складки. Функція Easy Pants Crease Care дозволяє легко розправити складки на штанах і створити рівні стрілки.

«Нова система догляду за одягом LG Styler – це ідеальне рішення для користувачів, що приділяють особливу увагу стилю. Пристрій допомагає швидко освіжити одяг і завжди гарно виглядати на будь-якому заході, – сказав Сонг Дахюн, президент компанії LG Home Appliance & Air Solution Co. – Не дивно, що поява LG Styler створила нову нішу на ринку пристроїв догляду за одягом, адже гардероб є важливою частиною життя сучасної людини».

Новинка LG Styler буде представлена на виставці CES 2018 з 9 по 12 січня 2018 року на стенді #11100 центрального холу виставкового центру Лас-Вегас.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: LG ПРЕДСТАВИТЬ НА CES 2018 ОНОВЛЕНУ ІМІДЖЕВУ СИСТЕМУ ДОГЛЯДУ ЗА ОДЯГОМ LG STYLER
Увеличить: LG ПРЕДСТАВИТЬ НА CES 2018 ОНОВЛЕНУ ІМІДЖЕВУ СИСТЕМУ ДОГЛЯДУ ЗА ОДЯГОМ LG STYLER Увеличить: LG ПРЕДСТАВИТЬ НА CES 2018 ОНОВЛЕНУ ІМІДЖЕВУ СИСТЕМУ ДОГЛЯДУ ЗА ОДЯГОМ LG STYLER
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 290 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz