Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Оборудование » 2017 » Ноябрь » 19 » LG ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ ЛІНІЙКУ ПРИСТРОЇВ ДІАГНОС-ТИЧНОЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ НА ВИСТАВЦІ MEDICA 2017

Размещение новостей компаний

LG ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ ЛІНІЙКУ ПРИСТРОЇВ ДІАГНОС-ТИЧНОЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ НА ВИСТАВЦІ MEDICA 2017

Распечатать: LG ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ ЛІНІЙКУ ПРИСТРОЇВ ДІАГНОС-ТИЧНОЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ НА ВИСТАВЦІ MEDICA 2017 | Комментировать: LG ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ ЛІНІЙКУ ПРИСТРОЇВ ДІАГНОС-ТИЧНОЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ НА ВИСТАВЦІ MEDICA 2017
Компанія пропонує широкий ряд рішень у галузі візуалізації для медичних установ – від техніки для реєстрації і діагностики до пристроїв для операційних кабінетів

ДЮССЕЛЬДОРФ, НІМЕЧЧИНА, 17 листопада 2017 р. — Компанія LG Electronics (LG) представляє оновлену лінійку медичних продуктів для діагностичної візуалізації на наймасштабніший галузевій виставці Medica 2017, яка щорічно відбувається у Дюссельдорфі.

У 2016 році компанія LG Electronics створила підрозділ з виробництва рішень для медичного обладнання. Завдяки багатому досвіду в розробці плоскопанельних дисплеїв LG очікує значного зростання ринку в галузі діагностичної візуалізації. На виставці Medica 2017 LG представить новий 3 мегапіксельний діагностичний монітор (модель 21HK512D) і 1,3 мегапіксельний монітор клінічних досліджень (модель 19HK312C) для експертів і спеціалістів медичної сфери у всьому світі. 21HK512D – перший продукт у категорії діагностичних пристроїв компанії. Нові монітори дозволяють персоналу медичних установ здійснювати увесь спектр послуг – від реєстрації і огляду до діагностики захворювань і лікування.

LG 21HK512D – це 21,3-дюймовий 3 МП (1536 x 2048) діагностичний монітор, який забезпечує високий рівень яскравості і оснащений вбудованим калібратором для налаштування кольорів, що гарантує високу якість знімків комп’ютерної томографії та МРТ. Новий 1,3 МП (1280 x 1024) монітор клінічних досліджень від LG оснащений 19-дюймовим IPS дисплеєм зі співвідношенням сторін 5:4, який можна підключати до будь-якого обладнання в медичній установі. Як і все обладнання діагностичної візуалізації LG, обидва монітори відповідають стандарту формування цифрових зображень і обміну ними у медицині (DICOM), Частина 14. Це означає, що відтінки сірого відтворюються належним чином, за будь-яких умов досягається максимальна точність передачі кольорів.

Монітори LG оснащені технологією стабілізації фонової підсвітки, що забезпечує перманентний рівень освітлення і точність калібрування кольорів для відтворення на різних пристроях. Режим динамічної синхронізації зменшує затримку вводу, а режим Flicker Safe знижує навантаження на очі за рахунок зменшення мерехтіння, що забезпечує комфортну роботу протягом тривалого часу.

Уся лінійка пристроїв діагностичної візуалізації LG буде продемонстрована на виставці Medica 2017, у тому числі техніка для реєстраційних зон, операційних кімнат і кабінетів рентгенодіагностики. Нові монітори LG оснащені удосконаленою технологією IPS для зменшення спотворенням кольору. Крім того, медичні монітори LG мають високу ступінь захисту від вологи і пилу для комфортної роботи навіть в умовах підвищеної вологості, контакту з рідинами або порошками, а також за будь-яких інших умов, з якими можна зіткнутися в сучасних медичних установах.

«Ми розширюємо лінійку наших продуктів у галузі діагностичної візуалізації і прагнемо посісти провідні позиції на ринку високоякісних моніторів для медичних установ у всьому світі, – сказав Джанг Ік-Хван, віце-президент ІТ-підрозділу LG Electronics. – Величезний досвід LG у розробці інноваційних моніторів дійсно вплине на цю галузь і допоможе змінить життя людей, а також дасть можливість медичним працівникам бачити максимально точну картинку на екранах».

Понад 5 100 учасників з 70 країн світу взяли участь у виставці Medica 2016. Протягом 40 років Medica приймає передові компанії, що працюють у галузі розвитку бізнесу, досліджень і політики, а також є майданчиком для проведення форумів і спеціалізованих заходів на різні медично-технологічні теми.

# # #

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: LG ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ ЛІНІЙКУ ПРИСТРОЇВ ДІАГНОС-ТИЧНОЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ НА ВИСТАВЦІ MEDICA 2017
Увеличить: LG ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ ЛІНІЙКУ ПРИСТРОЇВ ДІАГНОС-ТИЧНОЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ НА ВИСТАВЦІ MEDICA 2017 Увеличить: LG ПРЕДСТАВЛЯЄ НОВУ ЛІНІЙКУ ПРИСТРОЇВ ДІАГНОС-ТИЧНОЇ ВІЗУАЛІЗАЦІЇ НА ВИСТАВЦІ MEDICA 2017
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 292 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz