Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2018 » Сентябрь » 5 » LG ПРЕДСТАВЛЯЄ ПЕРШИЙ У СВІТІ OLED-ТЕЛЕВІЗОР З РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЮ 8К НА IFA 2018

Размещение новостей компаний

LG ПРЕДСТАВЛЯЄ ПЕРШИЙ У СВІТІ OLED-ТЕЛЕВІЗОР З РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЮ 8К НА IFA 2018

Распечатать: LG ПРЕДСТАВЛЯЄ ПЕРШИЙ У СВІТІ OLED-ТЕЛЕВІЗОР З РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЮ 8К НА IFA 2018 | Комментировать: LG ПРЕДСТАВЛЯЄ ПЕРШИЙ У СВІТІ OLED-ТЕЛЕВІЗОР З РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЮ 8К НА IFA 2018
LG планує зміцнити позиції на ринку преміальних телевізорів з початком масового виробництва OLED-телевізорів з великим екраном

БЕРЛІН, 31 серпня 2018 р. — Компанія LG Electronics (LG), лідер інноваційних OLED-технологій, представляє перший у світі OLED-телевізор з роздільною здатністю 8K (7680 x 4320) на виставці IFA 2018. 8K LG OLED-телевізор з діагоналлю 88 дюймів і 33 млн пікселів відтворює зображення з максимальною контрастністю і глибокий чорний колір, що є візитною карткою OLED-телевізорів компанії.

Очікується, що у 2018 році постачання OLED-телевізорів на ринок подвояться й до 2022 року досягнуть понад 9 млн пристроїв. LG продовжить збільшувати частку виробництва преміальних телевізорів з підтримкою OLED-технологій та прискорить перехід користувачів на OLED-телевізори. Ринок телевізорів з роздільною здатністю 8K тільки починає розвиватися. Але очікується, що його зростання складе більше 5 млн пристроїв до 2022 року, а LG стане лідером ринку продуктів преміум-класу завдяки технології 8K OLED TV.

Незважаючи на досягнення в галузі виробництва РК-пристроїв, OLED зазвичай називають «технологією дисплея нового покоління» завдяки унікальним самопідсвічуваним пікселям, що виключають необхідність в задньому підсвічуванні. Це дозволяє поєднати в сучасних телевізорах високу якість зображення та витончений дизайн. LG не тільки є піонером у розробці цих технологій, а й змогла успішно вивести їх на ринок.

«Перший 8K OLED-телевізор від LG – це вершина технологічних досягнень, а також наступний крок на шляху еволюції дисплеїв, – сказав Брайан Квон, президент компанії LG Home Entertainment. – 4K OLED-телевізори компанії зіграли важливу роль в трансформації індустрії. LG впевнена, що на 8K OLED-телевізори чекає такий самий успіх».

Відвідувачі IFA 2018 можуть побачити 8K LG OLED-телевізор з діагоналлю 88 дюймів та інші інноваційні технології для телевізорів на стенді LG в Залі 18 комплексу Messe Berlin.

# # #

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: LG ПРЕДСТАВЛЯЄ ПЕРШИЙ У СВІТІ OLED-ТЕЛЕВІЗОР З РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЮ 8К НА IFA 2018
Увеличить: LG ПРЕДСТАВЛЯЄ ПЕРШИЙ У СВІТІ OLED-ТЕЛЕВІЗОР З РОЗДІЛЬНОЮ ЗДАТНІСТЮ 8К НА IFA 2018
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 75 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz