Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2018 » Октябрь » 7 » LG PRESS RELEASE: LG представиляє смартфон LG V40 ThinQ та годинник LG Watch W7

Размещение новостей компаний

LG PRESS RELEASE: LG представиляє смартфон LG V40 ThinQ та годинник LG Watch W7

Распечатать: LG PRESS RELEASE: LG представиляє смартфон LG V40 ThinQ та годинник LG Watch W7 | Комментировать: LG PRESS RELEASE: LG представиляє смартфон LG V40 ThinQ та годинник LG Watch W7
Безкомпромісна камера LG V40 ThinQ для зйомки будь-яких перспектив

Компанія LG Electronics (LG) представляє новий преміальний смартфон з п’ятьма камерами, що кардинально змінить звичні уяв-лення про мобільну фотографію. Флагман LG V40 ThinQ – це останнє оновлення лінійки V series і безкомпромісний мультимедійний пристрій. Смартфон розроб-лений для сучасного покоління оповідачів, які надають перевагу спілкуванню за допомогою візуальних об’єктів і відеоконтенту в соціальних мережах.

LG V40 ThinQ успадкував концепцію дизайну лінійки V series, отримав покраще-ний 6,4-дюймовий FullVision OLED-дисплей і тонші рамки. Смартфон працює на базі процесора Qualcomm®Snapdragon™ 845 та оснащений 6 Гб оперативної й 64 Гб/128 Гб вбудованої пам’яті. Окрім того, LG V40 ThinQ підтримує всі ті інно-ваційні рішення, завдяки яким лінійка смартфонів LG V series завоювала серця просунутих користувачів.

Побачити нові перспективи завдяки підтримці п’яти камер

Компанія LG розробила LG V40 ThinQ з нуля, надаючи сьогоднішньому поколінню творців контенту безкомпромісну камеру для смартфона. Флагман LG V40 ThinQ оснащений модулем основної камери з трьома різними об’єктивами: 16 МП надширококутним і 12 МП стандартним об’єктивами, а також 12 МП теле-камерою. Три об’єктиви дозволяють створювати захоплюючі знімки без зміни положення щодо об’єкта зйомки. 107-градусна надширококутна камера з легкістю знімає масштабні фони. А телеоб’єктив з 2-кратним оптичним зумом (або 3,2-кратним зумом ширококутного об’єктива) робить чіткі та деталізовані фотографії з дальньої відстані без втрати якості зображення. Функція Triple Shot («Потрійний знімок») поєднує зображення, зняті на кожен з трьох об’єктивів, в один короткий відеофайл для швидкого та зручного поширення в соціальних мережах.

Модуль фронтальної камери оснащений 5 МП ширококутним і 8 МП стандартним об’єктивами. Вони працюють в тандемі для створення ідеального ефекту боке за допомогою екранного повзунка, що регулює ступінь розмитості фону. Інші функції камер дозволяють любителям селфі створювати персоналізовані фотографії з унікальним освітленням і спецефектами.

Розмір пікселя датчика головною основної камери збільшений приблизно на 40 % порівняно з LG V30 – від 1μm до 1,4μm. Датчик зображення збільшений приблиз-но на 18% порівняно з LG V30. Усі камери смартфона знімають максимально де-талізовані та яскраві фотографії. Діафрагма F1.5 основної камери забезпечує не-ймовірну глибину різкості. Також наполовину скоротився час затримки затвора порівняно з моделлю LG V30 та значно підвищилася швидкість режиму серійної зйомки.

Окрім того, функція Dual PDAF («Подвійний фазовий автофокус») забезпечує автоматичне фокусування на 50 % швидше, що в 2 рази перевищує середньоста-тистичний галузевий показник. Функція поліпшеного HDR аналізує і визначає коректні налаштування експозиції для створення ідеальних кадрів з хорошим освітленням, виключаючи можливість зйомки фотографій з засвіченими фонами або недоекспонованими об’єктами. Оскільки камера постійно перевіряє парамет-ри різкості ще до моменту натискання кнопки спуску затвора, об’єкти на знімках завжди у фокусі.

LG удосконалила камеру смартфона LG V40 ThinQ. Вона стала потужнішою та ін-туїтивною, відтворює знімки з насиченими кольорами, вдалою композицією, оп-тимальним балансом білого та високою швидкістю затвора. Нова функція камери AI CAM, AI Composition («Інтелектуальна композиція»), ідеально кадрує зобра-ження й пропонує користувачам альтернативу знятим кадрам. Функція AI Auto White Balance (AI AWB) («Інтелектуальний автоматичний баланс білого») автоматично налаштовує колірну температуру для різних умов освітлення.
AI Shutter («Інтелектуальний затвор») обирає коректну швидкість затвора – важ-лива умова для зйомки об’єктів, що рухаються.

Серед інших функцій варто зазначити Cine Shot, 3D Light Effect, Makeup Pro, Custom Backdrop, My Avatar та AR Emoji, які відкривають власникам LG V40 ThinQ нові можливості мобільної фотографії. Функція Cine Shot дозволяє легко створювати кінематографічні анімовані зображення. Для цього необхідно просто зняти коротке відео за допомогою будь-якої з трьох основних камер смар-тфона і «зафарбувати» пальцем зону, яку необхідно анімувати. Результат приємно всіх здивує. Ефект 3D Light Effect змінює тон фотографії та додає професійне освітлення. За допомогою функції Makeup Pro користувачі зможуть прикрасити селфі різними візуальними ефектами, а також повністю змінити задній фон селфі завдяки функції Custom Backdrop. Для любителів технологій доповненої реально-сті в смартфоні передбачені функції My Avatar та AR Emoji, що дозволяють по-ширювати в соціальних мережах персоналізованими емодзі, створені на основі власних фотографій або одного з представлених персонажів.

Захоплюючий екран та багатий звук

LG V40 ThinQ оснащений покращеним 6,4-дюймовим FullVision OLED-дисплеєм з роздільною здатністю QHD+ (3120 x 1440). Нижні рамки зменшені й на 1,6 мм тонші, ніж у попередника. Новий пластиковий OLED-дисплей відтворює більш точні та природніші кольори з високою яскравістю й контрастністю зображень. OLED-дисплей підтримує 4,5 млн пікселів – це кращий показник для смартфонів з роздільною здатністю QHD+ на сьогоднішній день. OLED-дисплей дозволяє створювати та занурюватися в захоплюючий контент, який можна побачити в усіх деталях тільки на LG OLED-дисплеї.

Компанія LG завжди приділяє особливу увагу високій якості звучання при розро-бці смартфонів. LG V40 ThinQ – не виняток. Це перший смартфон LG з підтримкою технології Audio Tuned («Налаштування звуку») від Meridian. 32-бітний Hi-Fi Quad ЦАП відтворює збалансований звук, що максимально наближений до оригінального звучання. Смартфон оснащений динаміком Boombox, що вперше був представлений в LG G7 ThinQ. Він подвоює сили басів звичайних динаміків смартфона, використовуючи внутрішній простір як резонуючу камеру. Розмісти-вши LG V40 ThinQ на твердій поверхні, смартфон перетворюється в низькочастот-ний динамік, який підсилює баси ще більше.

Мінімалістичний дизайн і надійна конструкція

Чіткі лінії та вишукані кольори підкреслюють три елементи дизайну смартфона LG V40 ThinQ – приємні відчуття від дотику, унікальні колірні рішення та безрам-ний дизайн. Завдяки поєднанню мінімалістичного та витонченого дизайну смарт-фона з інноваційними технологіями, LG V40 ThinQ пройде будь-які випробування часом.

Для заднього скла смартфона застосована запатентована технологія багаторівне-вої обробки поверхні Silky BlastTM від LG. Завдяки їй гладка матова поверхня не ковзає і смартфон приємно тримати в руці. Окрім преміального зовнішнього ви-гляду, матове скло більш практичне у користуванні, оскільки на ньому не зали-шаються відбитки пальців і плями. LG V40 ThinQ буде доступний в нових яскравих кольорах: Aurora Black (новий космічний чорний), New Platinum Gray (новий пла-тиново-сірий), New Moroccan Blue (новий мароккансько-блакитний) і в захоплю-ючому Carmine Red (карміновий-червоний).

Флагман LG V40 ThinQ успадкував витончений та невагомий дизайн лінійки V series. Вага смартфона становить всього 169 г при товщині в 7,7 мм. Як і його попередники, LG V40 ThinQ відповідає вимогам Департаменту оборони США що-до терміну експлуатації, пройшов 14 випробувань на міцність згідно з військовим стандартом MIL-STD 810G Transit Drop Test і має ступінь захисту від вологи та пилу IP68.

«LG V40 ThinQ розроблений для того, щоб надати користувачам безкомпромісний досвід користування смартфоном, за допомогою якого вони зможуть легко та швидко створювати, переглядати та поширювати високоякісний контент в со-ціальних мережах, – сказав Хванг Джонг-Хван (Hwang Jeong- hwan), президент компанії LG Mobile Communications. – Універсальна камера та надійна плат-форма лінійки V series роблять LG V40 ThinQ оптимальним вибором користувачів, які шукають преміальний та продуктивний смартфон».

Гібридний «розумний» годинник LG Watch W7

Разом з флагманом LG V40 ThinQ компанія LG представила перший гібридний «ро-зумний» годинник LG Watch W7. Це портативний пристрій, який поєднує анало-говий та цифровий циферблати. LG Watch W7 – перший «носимий» годинник LG на базі платформи Wear OS від Google. LG Watch W7 розроблений для корис-тувачів, які цінують зовнішній вигляд традиційних аналогових годинників, але хочуть отримати функціонал «розумних» цифрових пристроїв.

Новий гібридний годинник від LG розроблений спільно з швейцарською компанією Soprod SA. LG Watch W7 виконаний із нержавіючої сталі, він поєднав високоточний кварцовий механізм та конструкцію традиційних аналогових годинників. Поєднання інтелектуальних і «механічних» функцій в одному пристрої робить LG Watch W7 унікальним. У режимі роботи на повну потужність LG Watch W7 функціонує до 2 днів і до 3-4 днів в аналоговому режимі. У режимі «механічних» годинників і з відключеними «розумними» функціями LG Watch W7 може працювати до 100 днів або більше 3 місяців без необхідності у підзарядці.

Окрім того, що годинник показує точний час, в аналоговому режимі LG Watch W7 також відображає додаткову інформацію – альтиметр, барометр, секундомір і компас. Підтримка ОС Wear OS від Google дозволяє налаштувати величезну кіль-кість різних циферблатів і додаткових функцій, що доступні онлайн. Також го-динник сумісний з усіма стандартними 22 мм ремінцями.

Дати запуску, ціни й інша додаткова інформація про смартфон LG V40 ThinQ і гіб-ридний «розумний» годинник LG Watch W7 будуть оголошені окремо для кожно-го ринку.

Основні характеристики LG V40 ThinQ:*

• Процесор: Qualcomm® Snapdragon™ 845
• Дисплей: 6.4-дюймовий 19.5:9 QHD+ FullVision OLED-дисплей (3120 x 1440 / 538 пікселів на дюйм)
• Пам’ять: 6 Гб LPDDR4x оперативної пам’яті / 64 Гб або 128 Гб UFS 2.1 вбудованої пам’яті / microSD (до 2 Тб)
• Камера:
- Основна: 16МП надширококутна (F1.9 / 1.0μm / 107°)
12МП стандартна (F1.5 / 1.4μm / 78°)
12МП телефото (F2.4 / 1.0μm / 45°)
- Фронтальна: 8 МП стандартна (F1.9 / 1.12μm / 80°)
5 МП ширококутна (F2.2 / 1.12μm / 90°)
• Акумулятор: 3300 мА г
• Операційна система: Android 8.1 Oreo
• Габарити: 158,7 x 75,8 x 7,7 мм
• Вага: 169 г
• Мережа: LTE-A 4 Band CA
• Підключення: Wi-Fi 802.11 a, b, g, n, ac / Bluetooth 5.0 BLE / NFC / USB Type-C 2.0 (сумісність 3.1)
• Кольори: New Aurora Black (новий космічний чорний) / New Platinum Gray (новий платиново-сірий) / New Moroccan Blue (новий мароккансько-блакитний) / Carmine Red (карміново-червоний)
• Інше: Cine Shot / Triple Preview / Triple Shot / AI CAM / AI Composition / динамік Boombox / Google Assistant / Google Lens / AI Haptic / 32-бітний Hi-Fi Quad ЦАП / DTS:X 3D Surround Sound / Розпізнавання голосу у дальній зоні / Захист від вологи та пилу за стандартом IP68 / HDR10 / Розпізнавання облич-чя / Датчик відбитка пальця / технологія Qualcomm®Quick Charge™ 3.0 (сумі-сність з швидкою зарядкою Qualcomm® Quick Charge™ 4) / Бездротова заряд-ка / відповідність стандарту MIL-STD 810G / FM-радіо

Основні характеристики LG Watch W7:*

• Процесор: Qualcomm® Snapdragon Wear™ 2100
• Операційна система: Wear OS від Google
• Дисплей: 1,2-дюймовий LCD (360 x 360 / 300 пікселів на дюйм)
• Габарити: 44,5 x 45,4 x 12,9 мм
• Вага: 79,5 г
• Пам’ять: 4 Гб eMMC / 768 Мб LPDDR3
• Акумулятор: 240 мА ч
• Підключення: Wi-Fi 802.11 b, g, n / Bluetooth 4.2 BLE / USB Type-C 2.0
• Датчики: 9-Axis / Pressure
• Налаштування: 2 Hands / Micro Gearbox
• Кольори: Cloud Silver (небсно-сірий)
• Інше: Захист від вологи та пилу за стандартом IP68 / Кварцовий меха-нізм

* Специфікації, функції та аксесуари можуть відрізнятися залежно від особливостей ринку.


# # #

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 75 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz