Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2017 » Ноябрь » 10 » LG ТА IDT СТВОРЮЮТЬ ПЕРШИЙ У СВІТІ СМАРТФОН З ПІДТРИМКОЮ СТАНДАРТУ Qi EXTENDED POWER PROFILE

Размещение новостей компаний

LG ТА IDT СТВОРЮЮТЬ ПЕРШИЙ У СВІТІ СМАРТФОН З ПІДТРИМКОЮ СТАНДАРТУ Qi EXTENDED POWER PROFILE

Распечатать: LG ТА IDT СТВОРЮЮТЬ ПЕРШИЙ У СВІТІ СМАРТФОН З ПІДТРИМКОЮ СТАНДАРТУ Qi EXTENDED POWER PROFILE | Комментировать: LG ТА IDT СТВОРЮЮТЬ ПЕРШИЙ У СВІТІ СМАРТФОН З ПІДТРИМКОЮ СТАНДАРТУ Qi EXTENDED POWER PROFILE
Новий флагман LG V30 забезпечує найшвидшу бездротову зарядку потужністю 8 Вт

САН-ХОСЕ, КАЛІФОРНІЯ, 8 листопада 2017 р. — Компанія LG Electronics (LG) оголосила про співпрацю з Integrated Device Technology, Inc. (IDT), оснастивши флагманський смартфон LG V30 першою у світі бездротовою зарядкою стандарту Qi з розширеним профілем потужності (EPP). EPP забезпечує надійну і швидку бездротову зарядку, сумісний з базовими перетворювачами, а також відповідає стандарту Консорціуму бездротової передачі енергії (WPC) – Qi 5 Вт.

Компанія IDT, що спеціалізується на розробці рішень для бездротової передачі енергії, представила мікросхему ефективної бездротової зарядки, що дозволяє зменшити час підзарядки мобільних пристроїв на 30%. Крім того, завдяки сертифікації за стандартом Qi підвищуються показники вологостійкості і термін експлуатації смартфона.

Останній флагман LG підтримує нові стандарти розвитку преміальних смартфонів і забезпечує оптимальні мультимедійні можливості. Смартфон V30 оснащений передовими функціями у галузі мобільних пристроїв – діафрагмою F1.6, об’єктивом Crystal Clear Lens зі скляними лінзами, дисплеєм OLED FullVision, режимом Cine Video для зйомки високоякісних відео, преміальним звучанням від B&O PLAY і Hi-Fi Quad ЦАП.

«LG представляє ринку новий флагман V30, що сертифікований відповідно до стандарту Qi. Застосувавши останні розробки в галузі бездротових рішень для зарядки мобільних пристроїв, компанія зміцнює свої позиції технологічного лідера ринку – сказав Кріс Стефенс, генеральний директор підрозділу Mobile Power and Sensing при IDT. – Ми очікуємо, що інші гравці також візьмуть приклад з LG і розпочнуть впроваджувати профіль Extended Power Profile, щоб збільшити швидкість бездротової зарядки».

Бездротовий ресивер IDT забезпечує найкращі у галузі показники потужності, ефективності і область застосувань рішень. Пристрій працює на базі 32-бітної архітектури ARM® M0, що дозволило LG оптимізувати продуктивність і швидкість бездротової зарядки.

«Ми не в перший раз співпрацюємо з IDT, оскільки їхні технології не мають рівних, коли мовиться про швидкість і зручність бездротової зарядки. Це ключові характеристики при виборі преміальних мобільних пристроїв, – сказав Ха Джунг-ук, віце-президент і голова підрозділу преміальних продуктів компанії LG Electronics Mobile Communications. – Можливість на 30% прискорити бездротову зарядку дає V30 величезну перевагу перед конкурентами».

# # #

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: LG ТА IDT СТВОРЮЮТЬ ПЕРШИЙ У СВІТІ СМАРТФОН З ПІДТРИМКОЮ СТАНДАРТУ Qi EXTENDED POWER PROFILE
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 337 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz