Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2018 » Февраль » 4 » LG ВИПУСКАЄ ІННОВАЦІЙНУ ПРАЛЬНУ МАШИНУ СЕРІЇ TWINWASH™ З ДВОМА БАРАБАНАМИ

Размещение новостей компаний

LG ВИПУСКАЄ ІННОВАЦІЙНУ ПРАЛЬНУ МАШИНУ СЕРІЇ TWINWASH™ З ДВОМА БАРАБАНАМИ

Распечатать: LG ВИПУСКАЄ ІННОВАЦІЙНУ ПРАЛЬНУ МАШИНУ СЕРІЇ TWINWASH™ З ДВОМА БАРАБАНАМИ | Комментировать: LG ВИПУСКАЄ ІННОВАЦІЙНУ ПРАЛЬНУ МАШИНУ СЕРІЇ TWINWASH™ З ДВОМА БАРАБАНАМИ
Новаторський дизайн і фірмові технології в пральній машині LG серії TWINWash™ – баланс форми і функціональності

Компанія LG Electronics (LG) анонсує вихід на український ринок інноваційної пральної машини серії TWINWash™ з двома барабанами. Фірмові технології LG, елегантний дизайн, ергономічна форма і панель керування, що розташована на люку із загартованого скла – головні відмінні характеристики моделі FH6G1BCH2N/FH8G1MINI3.

Нова пральна машина LG серії TWINWash™ – це основне відділення і міні-відділення для різних опцій прання. Основне відділення призначене для прання до 12 кг і сушіння до 8 кг білизни, а в міні-відділенні можна вмістити до 2 кг речей. Користувачі зможуть одночасно завантажувати білизну у два барабани і прати речі, що потребують різних типів прання – в залежності від кольору і структури тканини, об’ємні речі і речі невеликого розміру. Крім того, завдяки одночасному завантаженню двох партій білизни і використанню в основній пральній машині функції TurboWash™, нова модель серії TWINWash™ дозволяє скоротити час прання до 49 хвилин1. Також TWINWash™ оснащена технологією еко-гібридного сушіння EcoHybrid™, завдяки якій користувач може сам обирати спосіб сушіння одягу: конденсаційний або за допомогою обдування тильного боку барабана холодним повітрям.

Завдяки інноваціям і технологіям LG, що реалізовані в цій пральній машині, висока якість прання білизни забезпечується за рахунок інверторного мотора з прямим приводом, алгоритму прання білизни 6 motion, а також технологій TrueSteam® і TurboWash™. Особливу увагу варто приділити передовій технології LG – пранню білизни за допомогою пари, що отримала назву TrueSteam®. TrueSteam® допомагає усунути до 99,9% алергенів, а функція «Освіжити» працює як «домашня хімчистка» – за 20 хв розгладить складки і усуне неприємні запахи.

Міні-пральна машина (нижнє відділення) розрахована на завантаження до 2 кг білизни і має низку переваг. Так, на відміну від основної пральної машини, барабан міні-відділення розташований горизонтально. Також нижня пральна машина використовує декілька рухів алгоритму прання 6 motion, що гарантує якісніше прання будь-якого виробу. А безшумну роботу LG TWINWash™ забезпечує інверторний мотор з прямим приводом.

Нова пральна машина LG TWINWash™ оснащена модулем підключення до Wi-Fi. Завантаживши спеціальний додаток Smart ThinQ™, користувач може легко керувати і змінювати встановлені раніше налаштування і завантажувати додаткові програми. А за допомогою програми Smart Diagnosis™ самостійно проводити діагностику несправностей без звернення до сервісного центру.

Пральна машина LG серії TWINWash™, модель FH6G1BCH2N/FH8G1MINI3 у білому кольорі, з’явиться у продажу на ринку України з 1 лютого 2018 року. З повним переліком функцій і характеристик пральної машини LG серії TWINWash™ можна ознайомитися на сайті компанії

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: LG ВИПУСКАЄ ІННОВАЦІЙНУ ПРАЛЬНУ МАШИНУ СЕРІЇ TWINWASH™ З ДВОМА БАРАБАНАМИ
Увеличить: LG ВИПУСКАЄ ІННОВАЦІЙНУ ПРАЛЬНУ МАШИНУ СЕРІЇ TWINWASH™ З ДВОМА БАРАБАНАМИ
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 240 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz