Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Электроника » 2018 » Ноябрь » 11 » LG ВИЗНАНА ГІДНОЮ НАГОРОД CES 2019 INNOVATION AWARDS

Размещение новостей компаний

LG ВИЗНАНА ГІДНОЮ НАГОРОД CES 2019 INNOVATION AWARDS

Распечатать: LG ВИЗНАНА ГІДНОЮ НАГОРОД CES 2019 INNOVATION AWARDS | Комментировать: LG ВИЗНАНА ГІДНОЮ НАГОРОД CES 2019 INNOVATION AWARDS
Смартфон LG V40 з п’ятьма камерами став переможцем в номінації «Найкращі Інновації»

CЕУЛ, 9 листопада 2018 р. — Асоціація споживчих технологій (CTA™) вручить компанії LG Electronics (LG) нагороди в рейтингу CES® 2019 Innovation Awards за розробку інноваційних рішень в галузі технологій та дизайну. До списку продуктів-переможців в категорії «Найкращі Інновації» увійшли флагманські моделі смартфонів, портативний «розумний» годинник, телевізори LG OLED, новий саундбар і побутова техніка LG.

Уже сьомий рік поспіль флагманські смартфони, LG OLED-телевізори та побутова техніка компанії отримують нагороди CES Innovation Awards. Це офіційне визнання інноваційних продуктів LG, представлених на щорічній виставці споживчої електроніки CES®. LG визнана гідною найвищої оцінки від асоціації CTA, нагород «Найкращі Інновації» CES, за смартфон LG V40 ThinQ і новий революційний саундбар, які компанія продемонструє на виставці в 2019 році.

До списку переможців в рейтингу CES 2019 Innovation Awards потрапили смартфони LG V40 ThinQ та LG G7 ThinQ, а також «розумний» годинник
LG Watch W7. Серед інших продуктів-призерів LG в CES 2019 Innovation Awards – нові пральні машини та пристрої для догляду за одягом, інноваційні телевізори, аудіосистеми, комп’ютери та інша техніка, яка буде презентована на CES 2019.

За підтримки CTA й Товариства Дизайнерів Галузі в США, нагороди CES Innovation Awards підкреслюють покращення характеристик продуктів за дизайном і проектуванням. Щороку нагороди присуджуються авторитетними галузевими дизайнерами, інженерами та журналістами, які оцінюють продукти за певними критеріями. Серед цих показників – цінність продуктів для користувачів, естетичність та інноваційність дизайну, якість і внесок в покращення рівня життя.

Повний перелік нагород LG в рейтингу CES 2019 Innovation Awards, включаючи інші нагороди за «Найкращі Інновації», буде анонсований на прес-конференції LG. Захід відбудеться 7 січня 2019 року, о 8:00 (Тихоокеанський час), в Лас-Вегасі в межах виставки CES 2019.

# # #

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: LG ВИЗНАНА ГІДНОЮ НАГОРОД CES 2019 INNOVATION AWARDS
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 101 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz