Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Дистрибьюция и торговля » 2016 » Декабрь » 26 » Лінія магазинів EVA відкриває 2 магазини в Київській і Львівській областях

Размещение новостей компаний

Лінія магазинів EVA відкриває 2 магазини в Київській і Львівській областях

Распечатать: Лінія магазинів EVA відкриває 2 магазини в Київській і Львівській областях | Комментировать: Лінія магазинів EVA відкриває 2 магазини в Київській і Львівській областях
26-го грудня Лінія магазинів EVA відкриває магазини в містах:
• Київ за адресою бул. Русанівський, 3;
• Глобине, вул. Центральна, 226-Б

У Києві відкривається 64-й магазин EVA. Торгова площа точки становить 144 м2. У Київській області налічується 86 магазинів.
У Глобине це 1-й магазин EVA, у Львівській області – 15-й. Площа торговельної точки - 123 м2.

Станом на 26.12 Лінія магазинів EVA працює в 23 областях України і налічує 441 магазин. Лінія магазинів EVA пропонує великий асортимент косметики, продукції по догляду за обличчям і тілом, засоби особистої гігієни, побутової хімії, біжутерії та аксесуарів. З першого дня своєї роботи EVA надає можливість економити за допомогою знижок і вигідних акційних пропозицій. Більше інформації про магазини EVA можна дізнатися на сайті.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 458 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz