Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Май » 30 » Літній сезон рейтингових автоквестів в Запоріжжі стартував з «Параллелью»

Размещение новостей компаний

Літній сезон рейтингових автоквестів в Запоріжжі стартував з «Параллелью»

Распечатать: Літній сезон рейтингових автоквестів в Запоріжжі стартував з «Параллелью» | Комментировать: Літній сезон рейтингових автоквестів в Запоріжжі стартував з «Параллелью»
Наприкінці весни в Запоріжжі відкрито літній сезон рейтингових автоквестів. Компанія «Параллель» знову виступила паливним спонсором заходу.

На парковці біля СITYMALL зібралась рекордна кількість учасників – 80 команд. Були як досвідчені гравці зі стажем, так і ті, хто пробував свої сили вперше. Під час проходження дистанції учасники шукали відповіді на оригінальні та різноманітні загадки-завдання.

Призерів першого автоквесту літнього сезону 2019 року біло декілька. Всі вони отримали подарунки від «Параллели» – фірмове паливо Perfekt 95.

«У нас є успішний досвід співпраці з компанією «Параллель» в минулому сезоні автоквестів. Переможці ігор отримували в подарунок талони на фірмове пальне Perfekt 95, а також сертифікати на каву та фастфуд. Але ми не зупиняємось на досягнутому, тому продовжимо радувати учасників неординарними завданнями та, звичайно, подарунками від «Параллели», – повідомив Антон Кондрашов, організатор автоквестів в м.Запоріжжя.
_______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 104 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz