Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Июнь » 7 » «Лото-Забава»: 20-ий мільйонер 2019 року з‘явився у Вінницькій області

Размещение новостей компаний

«Лото-Забава»: 20-ий мільйонер 2019 року з‘явився у Вінницькій області

Распечатать: «Лото-Забава»: 20-ий мільйонер 2019 року з‘явився у Вінницькій області | Комментировать: «Лото-Забава»: 20-ий мільйонер 2019 року з‘явився у Вінницькій області
Під час розіграшу 1034-го тиражу, що відбувся 2 червня 2019 року, у «Великій грі» було виграно 1 000 000 гривень.

Щасливчик придбав виграшний білет №0189929 у м.Хмільник Вінницької області на фірмовому столі «М.С.Л.», розташованому у супермаркеті за адресою: пл. Свободи, 1. Переможець став 332-м на загальному лічильнику мільйонерів і мультимільйонерів «Лото-Забава» і вже двадцятим у цьому році.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» запрошує улюбленця фортуни завітати до Києва, стати почесним учасником «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» і взяти участь в ексклюзивній подарунковій програмі «Два дні з життя мільйонера» для двох осіб. Нагадаємо, 18-19 травня 2019 року цією пропозицією скористалася переможниця із Івано-Франківської області – Галина Кориневич. Вона провела насичені вихідні у столиці, родзинкою яких стали відвідування Дня народження заміського зоопарку «12 місяців» і концерту симфонічного року Rockoko.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає головного переможця або головну переможницю 1034-го тиражу та радить звертатися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 121 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz