Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Ноябрь » 4 » «Лото-Забава»: Мільйон розділили між Миргородом, Первомайськом і Києвом

Размещение новостей компаний

«Лото-Забава»: Мільйон розділили між Миргородом, Первомайськом і Києвом

Распечатать: «Лото-Забава»: Мільйон розділили між Миргородом, Первомайськом і Києвом | Комментировать: «Лото-Забава»: Мільйон розділили між Миргородом, Первомайськом і Києвом
28 жовтня 2018 року під час розіграшу 1003-го тиражу «Лото-Забава» один з головних призів «Великої гри» - 1 мільйон гривень, розділили між собою одразу троє гравців. Таким чином, кожен з трьох щасливчиків отримає по третині призу. Перший щасливий білет №0025141 був придбаний на фірмовому столі «М.С.Л.» у м.Миргород (Полтавська область), який розташований у торговельному центрі на вулиці Гоголя, 147. Другий переможець купив свій білет №0235376 у м.Первомайськ (Миколаївська область) на точці продажу лотерейних білетів у магазині «Яндекс» за адресою: вул. Корабельна, 24. Перемогу третьому щасливчику з Києва приніс білет №0139590, який придбали у кіоску ТОВ «ДЛУ» №077, що знаходиться на вул. Героїв Дніпра, 43.

Приз у категорії «три лінії з двома пільговими підковками», що складає 200 тисяч, цього разу дістався гравцю з Вінницької області, який придбав свій щасливий білет №0042570 у смт Муровані Курилівці на фірмовому столі «М.С.Л.», розташованому у магазині «Продуктовий» на вулиці Соборній, 122.

Максимальний приз, 500 000 гривень, було виграно у конкурсі «Багаті та Відомі». Приз дістався будівельнику з Києва - Максиму Шавкуну, який сидів у червоному ряді на другому місці. Поїздку до студії переможцю подарував тесть Леонід Васильович, який вже 16 років віддано грає у «Лото-Забава». Одного разу побувавши на знімальному майданчику улюбленої лотереї, Леонід Васильович вирішив відправити у гості до «Фабрики мільйонерів» пана Максима, і не прогадав. У «Супергрі» Максим виграв найбільший приз конкурсу «Багаті та Відомі» - півмільйона гривень.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможців тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшів.
_______________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 65 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz