Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Март » 13 » «Лото-Забава»: на Івано-Франківщині виграно 1 000 000 гривень

Размещение новостей компаний

«Лото-Забава»: на Івано-Франківщині виграно 1 000 000 гривень

Распечатать: «Лото-Забава»: на Івано-Франківщині виграно 1 000 000 гривень | Комментировать: «Лото-Забава»: на Івано-Франківщині виграно 1 000 000 гривень
Уже десять тиражів поспіль у «Лото-Забава» виграють 1 000 000 гривень.

Під час розіграшу 1022-го тиражу, що відбувся 10 березня 2019 року, у «Великій грі» було виграно 1 000 000 гривень. Перша кулька, яка випадає на початку розіграшу з великого лототрону визначає, чи буде виграно 1 млн гривень у категорії «три горизонталі з двома пільговими підковками». 10 березня це була кулька з непарним числом 13, а отже, 1 млн гривень було виграно у категорії «три горизонталі з однією пільговою підковкою». Виграшний білет №0226430 було придбано у м.Долина Івано-Франківської області у «ЛОТО маркеті», що знаходиться на вул. Незалежності, 3.

Переможець став ювілейним, 320-м, щасливчиком на лічильнику «Фабрики мільйонерів» і восьмим у цьому році. «Лото-Забава» продовжує бити власні рекорди з кількості переможців, що виграють у лотереї призи від 1 мільйона та більше.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» запрошує новоспеченого мільйонера завітати до Києва, стати почесним учасником «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» і взяти участь в ексклюзивній подарунковій програмі «Два дні з життя мільйонера» для двох осіб. Нагадаємо, 8-9 грудня 2018 року цією пропозицією скористалася переможниця з Харківщини - Оксана Сорокіна, яка завітала до Києва на програму «Два дні з життя мільйонера» разом зі своєю свекрухою Надією Андріївною та провела незабутній уїк-енд.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає головного переможця 1022-го тиражу та радить йому звертатися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 64 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz