Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Июль » 30 » «Лото-Забава»: на Кіровоградщині виграно мільйон

Размещение новостей компаний

«Лото-Забава»: на Кіровоградщині виграно мільйон

Распечатать: «Лото-Забава»: на Кіровоградщині виграно мільйон | Комментировать: «Лото-Забава»: на Кіровоградщині виграно мільйон
28 липня 2019 року під час розіграшу 1042-го тиражу всеукраїнської сімейної лотереї «Лото-Забава» стало
відомо про появу нового мільйонера.
Ним виявився гравець, який буквально за кілька годин до завершення продажу білетів на недільний тираж вирішив завітати на фірмовий острівець «М.С.Л.», який розташовано у місті Кропивницький Кіровоградської області за адресою: вул. Велика Перспективна, 53. Там майбутній мільйонер витратив 17 гривень на покупку лотерейного білета № 0310400, у якому наступного дня закреслив три горизонталі з двома пільговими підковками.

Звертаємо увагу, що зазвичай у цій категорії передбачений приз розміром у 200 000 гривень. Проте завдяки тому, що перша кулька, яка випала з великого лототрону в день розіграшу, була парною, щасливчик, якому пощастило закреслити три горизонталі з двома пільговими підковками в одному ігровому полі, виграв 1 000 000 гривень.
Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає гравця з Кропивницького та запрошує улюбленця фортуни завітати до Києва, стати почесним учасником «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» і взяти участь в ексклюзивній подарунковій програмі «Два дні з життя мільйонера» для двох осіб.

Нагадаємо, нещодавно цією пропозицією скористався переможець «Лото-Забава» - мешканець Харківщини Григорій Івакін, який

виграв свій мільйон гривень 21 квітня 2019 року, під час розіграшу 1028-го тиражу. Лотерейний мільйонер разом із дружиною Вірою провів насичені вихідні у столиці протягом 20-21 липня, родзинкою яких стало відвідування київського музею фотоілюзій, де гості мали змогу не лише врятуватись від акули, втекти від виверження вулкану, відчути левітацію, але й відвідати новий масштабний проект CRAZY ROOM із символами Києва в нереальному, фантастичному виконанні.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає головного переможця або головну переможницю 1042-го тиражу та радить звертатися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 107 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz