Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Апрель » 12 » «Лото-Забава»: на Львівщині виграно 300 000 у конкурсі «Парочка»

Размещение новостей компаний

«Лото-Забава»: на Львівщині виграно 300 000 у конкурсі «Парочка»

Распечатать: «Лото-Забава»: на Львівщині виграно 300 000 у конкурсі «Парочка» | Комментировать: «Лото-Забава»: на Львівщині виграно 300 000 у конкурсі «Парочка»
7 квітня 2019 року під час розіграшу 1026-го тиражу «Лото-Забава» було виграно 300 000 гривень у постійному конкурсі «Парочка». Переможець конкурсу придбав свій щасливий білет №0056963 у м.Червоноград на фірмовому столі «М.С.Л.», який розташовано у магазині на вул. Сокальська, 6. Виграшна комбінація з кульок на солодкі 300 000 гривень цієї неділі виглядала так: 66, 06, 61, 45, 73, 57, 40, 44, 62.

Нагадаємо, для участі у конкурсі необхідно при купівлі білета «Лото-Забава» замовити додаткову ігрову комбінацію «Парочка», яка коштує 5 гривень. У цілому, можна придбати від однієї до п’яти «Парочок» в одному былеті. Чим більше комбінацій замовлено, тим більше шансів на виграш!

Переможцем конкурсу «Багаті та Відомі» став енергетик з Черкас – Руслан Коваль. У студії «Лото-Забава» Руслан Анатолійович опинився разом зі своїм сином Антоном, який теж був серед основних гравців та займав місце №3 у червоному ряді. Цікаво, що обидва гравці опинились на прямому ефірі улюбленої лотереї завдяки виграшним комбінаціям, які зареєструвала дружина пана Руслана. Не маючи змогу самостійно відвідати столицю заради участі у «Лото-Забава», жінка відправила до Києва чоловіка та сина. Завдяки тому, що колесо конкурсу обрало місте 14-ть у синьому ряді - Руслан Анатолійович вмить став переможцем, виграв 50 000 гривень та отримав шанс збільшити свій приз у супергрі. Скориставшись нагодою, герой конкурсу зміг подвоїти виграш та здобути 100 000 гривень.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає всіх переможців тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення їх виграшів.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 72 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz