Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Октябрь » 25 » «Лото-Забава»: Перше акційне авто виграно у Маріуполі

Размещение новостей компаний

«Лото-Забава»: Перше акційне авто виграно у Маріуполі

Распечатать: «Лото-Забава»: Перше акційне авто виграно у Маріуполі | Комментировать: «Лото-Забава»: Перше акційне авто виграно у Маріуполі
Під час розіграшу 1002-го тиражу «Лото-Забава» від 21 жовтня 2018 року стала відома виграшна акційна комбінація дебютного переможця акції «Злови машину на День народження», приуроченої до 19-річчя улюбленої лотереї українців. Перше акційне авто дісталося гравцю, який зареєстрував для участі в акції комбінацію 76878135. Наразі відомо, що щасливий білет з виграшною комбінацією було придбано у м. Маріуполь на фірмовому столі «М.С.Л.», розташованому у супермаркеті «Амстор» на проспекті Перемоги, 21.

Нагадаємо, проведення додаткових акційних розіграшів «Злови машину на День народження» заплановане у 4 тиражах – 21, 28 жовтня та 4, 11 листопада 2018 року. Таким чином, щотижня, починаючи з 21 жовтня, буде розіграний один акційний автомобіль вартістю 400 000 гривень. Друга новенька машина чекатиме свого майбутнього власника 28 жовтня 2018 року під час розіграшу 1003-го тиражу «Лото-Забава». Усього протягом акції буде додатково розіграно призів на 1 600 000 гривень.

Розіграш 1002-го тиражу «Лото-Забава» також позначився подвійним виграшем у конкурсі «Парочка». Примхлива фортуна вирішила подарувати свою прихильність одразу двом гравцям «Лото-Забава» з Чернівців та Кривого Рогу. Втретє за весь час проведення конкурсу «Парочка» головний приз – 300 000 гривень, дістався одразу двом щасливчикам. Перші 300 тисяч гривень 1002-го тиражу виграв гравець з м. Чернівці, який придбав свій білет №0251560 на фірмовому столі «М.С.Л.» у гастрономі «Зорька», що знаходиться на вул. Владислава Трепка, 2. Другі 300 тисяч гривень за перемогу у конкурсі «Парочка» отримає гравець із Кривого Рогу з виграшним білетом №0211276, який було придбано у «ЛОТО маркеті» на вул. Едуарда Фукса, 81.

21 жовтня 2018 року під час розіграшу 1002-го тиражу «Лото-Забава» були виграні 100 000 гривень у конкурсі «Багаті та Відомі». Приз дістався Василю Самчуку – трактористу з Рівненської області, який сидів у білому ряді на 24-му місці. Пан Василь справжній ветеран лотерейної гри, проте до студії потрапити пощастило вперше. Не пропускаючи жодного тиражу «Лото-Забава», переможець акції опинився на прямому ефірі саме завдяки білету, придбаному сином, який через хворобу не зміг самостійно взяти участь у конкурсі «Багаті та Відомі». Свій виграш пан Ва
силь планує витратити на допомогу у лікуванні сина.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможців тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0 (800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшів.
_______

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 112 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz