Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2018 » Декабрь » 21 » «Лото-Забава»: Перші акційні 500 000 виграно у Львові

Размещение новостей компаний

«Лото-Забава»: Перші акційні 500 000 виграно у Львові

Распечатать: «Лото-Забава»: Перші акційні 500 000 виграно у Львові | Комментировать: «Лото-Забава»: Перші акційні 500 000 виграно у Львові
16 грудня 2018 року у 1010-му тиражі «Лото-Забава» був розіграний перший приз Новорічної акції «Даруй білети - здійснюй мрії!». Перший щасливчик придбав свій білет з додатковою акційною комбінацією 52315693, що стала виграшною, у Львові. Фартовою точкою продажу став фірмовий острівок «М.С.Л.» у магазині, що знаходиться за адресою: вул. Княгині Ольги, 120.

У рамках Новорічної акції лотерея «Лото-Забава» надає шанс усім своїм шанувальникам на виграш додаткового півмільйона гривень для здійснення мрій. Попереду залишились ще чотири акційні розіграші: 23,30 грудня 2018 року та 6, 13 січня 2019 року. Загалом на свята буде розіграно 2 500 000 гривень! Розіграш другого акційного призу відбудеться вже наступної неділі, 23 грудня. Час скористатись шансом!

Для того, щоб стати учасником акції «Даруй білети - здійснюй мрії!», необхідно купити 3 або більше білетів лотереї «Лото-Забава» вартістю від 20 гривень однією покупкою. На кожному білеті буде надрукована додаткова акційна комбінація. Кожну додаткову акційну комбінацію потрібно надіслати за допомогою окремих смс-повідомлень на короткий номер 330. База акційних комбінацій, зареєстрованих на тираж, оновлюється кожного тижня. З одного телефонного номера можна надсилати необмежену кількість комбінацій. Чим більше зареєстрованих додатков
их акційних комбінацій, тим більше шансів на виграш! Для отримання призу необхідно обов’язково зберегти у належному вигляді всі три білети, серед яких має бути один з виграшною комбінацією.

Під час розіграшу 1010-го тиражу було виграно 250 000 гривень у постійному конкурсі «Багаті та Відомі». Приз дістався киянці Олені Слобожаніній, яка сиділа у білому ряді на 25-му місці. Як зізналась переможниця, біля телевізора за її тріумфом ніхто не спостерігав. А причиною цього було те, що її чоловік разом з 11-річним сином були в цей час на олімпіаді з математики. Сподіваємось, що того дня сину пощастило так само, як і його мамі. Свій приз у розмірі 250 000 гривень пані Олена планує витратити на ремонт будинку, а також на новорічні подарунки для рідних.

16 грудня першою з великого лототрону випала кулька 71, а отже, виграш 1 мільйону гривень не було гарантовано. Головний переможець великої гри 1010-го тиражу «Лото-Забава» виграв 200 000 гривень, закресливши у своєму білеті три горизонталі з двома пільговими підковками. Білет №0006769 було придбано у Маріуполі на точці продажу лотерейних білетів, що розташована у магазині на проспекті Металургів, 295.

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» вітає переможців тиражу та радить їм звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшів.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 127 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz