Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Январь » 15 » «Лото-Забава»: Перший мільйон 2019 року виграно у Чернівцях

Размещение новостей компаний

«Лото-Забава»: Перший мільйон 2019 року виграно у Чернівцях

Распечатать: «Лото-Забава»: Перший мільйон 2019 року виграно у Чернівцях | Комментировать: «Лото-Забава»: Перший мільйон 2019 року виграно у Чернівцях
Перший розіграш всеукраїнської лотереї «Лото-Забава» 2019-го року, тираж №1013, який відбувся минулої неділі, 6 січня, завершився появою нового мільйонера. Ним виявився гравець, який 31-го грудня 2018 року придбав виграшний лотерейний білет №0084506 у кіоску «М.С.Л.», що розташований за адресою: м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 9.

Відомо, що на гру у лотерею новоспечений багатій витратив усього 10 гривень, завдяки чому став не тільки першим мільйонером 2019 року, але й 313-м за всю історію існування «Лото-Забава».

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає щасливчика та радить йому звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

Разом із тим, лотерейний оператор запрошує переможця стати почесним учасником елітарного «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.», завітати до Києва та взяти участь в ексклюзивній подарунковій програмі «Два дні з життя мільйонера» для двох осіб.

Нагадаємо, що всіма перевагами членства у «КЛУБІ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» уже скористалися чимало багатіїв, серед яких Оксана Сорокіна та її свекруха Надія Андріївна. Гості провели незабутні вихідні у столиці протягом 8-9 грудня 2018 року. Упродовж уїк-енду на гостей з Харківщини очікували індивідуальна екскурсія Києвом усіма найгарнішими та найцікавішими місцями, професійна фотосесія, частування у статусних ресторанах, проживання у готелі у центрі Києва, а родзинкою програми став візит до «Зимової країни» на ВДНГ.

Дізнатися більше про щасливих учасників КЛУБУ та їх розваги у Києві можна в окремому розділі офіційного сайту оператора державних лотерей «М.С.Л.».

Наступний розіграш найпопулярнішої сімейної лотереї України «Лото-Забава» відбудеться уже найближчої неділі, 13 січня. Побачити пряму трансляцію розіграшу можна на телеканалі «1+1» о 9:00.
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 104 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz