Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Январь » 28 » «Лото-Забава»: У Тетієві виграно мільйон гривень

Размещение новостей компаний

«Лото-Забава»: У Тетієві виграно мільйон гривень

Распечатать: «Лото-Забава»: У Тетієві виграно мільйон гривень | Комментировать: «Лото-Забава»: У Тетієві виграно мільйон гривень
20 січня 2019 року під час розіграшу 1015-го тиражу лотереї «Лото-Забава» було виграно 1 мільйон гривень.

Черговим щасливчиком став гравець, який придбав виграшний лотерейний білет №0320075 у місті Тетіїв Київської області у павільйоні канцтоварів, що розташований на вулиці Леніна.

Завдяки тому, що на початку ефіру з великого лототрону випала кулька з парним числом - 48, виграш мільйону гривень був гарантований. Щасливчик закреслив у своєму білеті три горизонталі з двома пільговими підковками та завдяки першій парній кульці - став мільйонером. На гру він витратив усього 10 гривень. Це вже третій мільйонер 2019 року та 315-й за весь час існування «Лото-Забава».

Оператор державних лотерей «М.С.Л.» щиро вітає щасливчика та радить йому звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

Разом із тим, лотерейний оператор запрошує переможця стати почесним учасником елітарного «КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.», завітати до Києва та взяти участь в ексклюзивній подарунковій програмі «Два дні з життя мільйонера» для двох осіб.

Нагадаємо, що всіма перевагами членства у «КЛУБІ МІЛЬЙОНЕРІВ «М.С.Л.» уже скористалися чимало багатіїв, серед яких Оксана Сорокіна та її свекруха Надія Андріївна. Гості провели незабутні вихідні у столиці протягом 8-9 грудня 2018 року. Упродовж уїк-енду на гостей з Харківщини очікували індивідуальна екскурсія Києвом усіма найгарнішими та найцікавішими місцями, професійна фотосесія, частування у статусних ресторанах, проживання у готелі у центрі Києва, а родзинкою програми став візит до «Зимової країни» на ВДНГ.

Дізнатися більше про щасливих учасників КЛУБУ та їх розваги у Києві можна в окремому розділі офіційного сайту оператора державних лотерей «М.С.Л.».
-----------------

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 116 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz