Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Экспорт/импорт » 2019 » Сентябрь » 2 » LOZOVA MACHINERY в Канаде – открытие сезона на Canada's Outdoor Farm Show

Размещение новостей компаний

LOZOVA MACHINERY в Канаде – открытие сезона на Canada's Outdoor Farm Show

Распечатать: LOZOVA MACHINERY в Канаде – открытие сезона на Canada | Комментировать: LOZOVA MACHINERY в Канаде – открытие сезона на Canada
LOZOVA MACHINERY чекають гостей в Онтаріо на міжнародній сільськогосподарській виставці Canada's Outdoor Farm Show (10-12 вересня, м Вудсток). Український бренд представлять офіційні канадські партнери – дистриб'юторські компанії «Higginson Farm Equipment» і «Dujin Tooling Inc».

Техніка ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН сподобалась канадським аграріям, вони відмічають чудову якість обробки ґрунту, високу продуктивність і здатність працювати в будь-яких польових умовах. Дебютна участь компанії у виставці 2018 року викликала активний інтерес місцевих сільгоспвиробників і в цьому році марка розширить асортимент техніки, підготувавши до демонстрації короткі дискові борони ДУКАТ з шириною захвату 3 і 6 метрів. Також аграрії зможуть ознайомитися і з іншими агрегатами LOZOVA MACHINERY.

Крім того, відвідувачі побачать оригінальні підшипники, спеціально розроблені Харківським підшипниковий заводом для сільгосптехніки – HARP AGRO з надійними системами ущільнень підвищеної герметичності X-SHIELD і ступичні підшипникові вузли HARP AGRO UNIT.

Запрошуємо відвідати нашу експозицію на Canada's Outdoor Farm Show, наш стенд – №659.
_______________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: LOZOVA MACHINERY в Канаде – открытие сезона на Canada
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 77 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz