Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Дистрибьюция и торговля » 2017 » Ноябрь » 8 » МакДональдз® поруч з метро Мінська у Києві розпочав роботу у новій просторій будівлі

Размещение новостей компаний

МакДональдз® поруч з метро Мінська у Києві розпочав роботу у новій просторій будівлі

Распечатать: МакДональдз® поруч з метро Мінська у Києві розпочав роботу у новій просторій будівлі | Комментировать: МакДональдз® поруч з метро Мінська у Києві розпочав роботу у новій просторій будівлі
08 листопада МакДональдз® поруч з метро Мінська у Києві розпочав роботу у новій будівлі за адресою: проспект Оболонський, 26А, яка знаходиться у кількох метрах від попереднього місця розташування закладу. МакДональдз®, який був відкритий ще у 1999 році, перенесено у нову будівлю у зв’язку із будівництвом житлового комплексу на цій території.

Архітектура нової будівлі є унікальною для МакДональдз®. Проект розроблений фахівцями МакДональдз® разом з архітекторами житлового комплексу Obolon Residences, на території якого тепер розташований заклад. Будівля гармонійно доповнює композицію комплексу.

Інтер’єр ресторану виконаний у вишуканому стилі Wood and Stone, якому притаманні оригінальні елементи декору та меблів, виготовлені з матеріалів, що імітують дерево та камінь.

Нове приміщення закладу МакДональдз® є двоповерховим, з урахуванням цокольного поверху. Окрім основної зали, для відвідувачів тут передбачена простора літня тераса. Площа ресторану складає 753 м², тут одночасно зможе відпочивати 230 гостей: 102 в залі на першому поверсі та 128 на терасі.

Для зручності гостей у ресторані облаштовані експрес-вікно, завдяки якому можна придбати страви, не заходячи у заклад, та МакДрайв для обслуговування відвідувачів на автомобілях. МакДрайв працюватиме з трьома вікнами обслуговування. Ця система є доволі новою для українських МакДональдз®, адже у більшості закладів працює два вікна. Тепер гості, які раніше очікували своє замовлення на місці видачі, зможуть проїхати до окремого вікна та забрати замовлення після його формування. Завдяки цьому нововведенню вдасться збільшити загальну швидкість обслуговування відвідувачів на автомобілях та пропускну здатність МакДрайв особливо в пікові години.

Оновлений МакДональдз® відкритий з 6:00 до 23:45 та має намір щодня обслуговувати понад 3000 відвідувачів. МакДрайв та експрес-вікно працюватимуть цілодобово.

З метою скорочення використання електроенергії та споживання газу в опалювальний сезон передбачені теплові насоси для підігріву води, а також рекуператори повітря для обігріву будівлі.

Для зручності усіх без винятку відвідувачів у закладі передбачені пандуси та вбиральні кімнати для людей з інвалідністю.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: МакДональдз® поруч з метро Мінська у Києві розпочав роботу у новій просторій будівлі
Увеличить: МакДональдз® поруч з метро Мінська у Києві розпочав роботу у новій просторій будівлі Увеличить: МакДональдз® поруч з метро Мінська у Києві розпочав роботу у новій просторій будівлі
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 200 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz