Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Продукты питания и напитки » 2018 » Июль » 21 » МакДональдз та Старбакс створять інноваційні стакани

Размещение новостей компаний

МакДональдз та Старбакс створять інноваційні стакани

Распечатать: МакДональдз та Старбакс створять інноваційні стакани | Комментировать: МакДональдз та Старбакс створять інноваційні стакани
МакДональдз приєднався до Starbucks та Closed Loop Partners, щоб в інноваційному партнерстві розробити стакани, придатні для вторинної переробки та компостування.

Партнерство здійснюватиметься в рамках програми NextGen Cup Consortium and Challenge, запровадженої Closed Loop Partners

МакДональдз приєднується до Starbucks у якості члена-засновник групи, яка об'єдналася для розробки глобального рішення щодо стаканів, які будуть придатні для вторинної переробки та/або компостування. Ця заява відповідає останнім зобов'язанням обох компаній сприяти запровадженню інновацій щодо упаковки та скороченню відходів.

МакДональдз інвестує 5 мільйонів доларів у партнерство з Closed Loop Partners для допомоги в запуску програми NextGen Cup Consortium and Challenge, збільшивши загальну суму внеску у розвиток програми до 10 мільйонів доларів. NextGen розпочне роботу у вересні та запрошує новаторів, підприємців, експертів у галузі та переробників подати свої ідеї для створення наступного покоління стаканів, придатних для вторинної переробки та/або компостування. Переможці отримають фінансування до 1 мільйона доларів на основні етапи. До семи переможців пройдуть шестимісячну програму, яка допоможе масштабному втіленню їх рішень.

«МакДональдз зобов'язується використовувати свій масштаб для добра, щоб запроваджувати позитивні зміни, які матимуть вплив на планету та на спільноти, в яких ми працюємо, – сказала Маріон Грос, Старший віце-президент та Голова системи управління поставками, МакДональдз США. - Ми раді приєднатися до Starbucks та Closed Loop, щоб допомоги у вирішенні цієї актуальної проблеми, оскільки співробітництво є ключем для пошуку масштабного, тривалого та глобального рішення».

«Ми пишаємося об'єднанням наших зусиль із партнерами по галузі, такими як МакДональдз, для сприяння інноваційним та масштабним рішенням щодо відходів стаканів, – сказав Колін Чепмен, віце-президент Глобального соціального впливу, зосередженого на екологічній ефективності Starbucks. - Покращений стакан принесе користь цілій галузі, тож ми запрошуємо інших приєднатися до нас».

Програма NextGen засновано на багаторічному досвіді роботи в галузі, та є значним кроком у розробці глобального універсального рішення, яке потенційно дозволить дати друге життя 600 мільярдам стаканів у всьому світі та запобігти їх потраплянню на звалище.
NextGen створює надійну консультаційну раду, до якої увійдуть лідери недержавних організацій із довкілля, включно з Міжнародним фондом захисту природи; академічні лідери, представників паперової та пластикової промисловості, переробники, а також місцеві органи влади. Ця рада гарантуватиме, що робота базуватиметься на потребах цілого ланцюга цінностей та рух стаканів відбуватиметься від полиці до споживача та назад через систему переробки до наступного корисного використання стакану.

Проект NextGen Cup Consortium and Challenge, який почне роботу у вересні 2018 року у партнерстві з OpenIDEO, є першою ініціативою на цьому шляху. NextGen Cup Consortium and Challenge буде відкритий для лідерів з поставок, новаторів та винахідників, які мають перспективні рішення у напрямку відновлення одноразових стаканів, із фокусом на стаканах із целюлози для холодних і гарячих напоїв. Спершу створюватимуться стакани, які повністю піддаються вторинній переробці та компостуванню у Північній Америці.

«На сьогодні ми отримали понад 1 000 запитів від компаній та осіб, які зацікавлені в участі у проекті, і ми передбачаємо вражаючі та значущі пропозиції, – каже Кейт Дейлі, виконавчий директор Центру циркулярної економіки в Closed Loop Partners. - У нашому досвіді інвестування в інновації циркулярної економіки ми вважаємо найбільш успішними методами для масштабування рішень, що змінюють систему - об'єднання у співпраці ключових гравців усього ланцюгу цінностей, що передує конкурентній боротьбі. Цей тип партнерства потрібен, щоб сприяти інноваційним рішенням, не жертвуючи при цьому прибутком. Зараз ми працюємо з членами консорціуму над розробкою технічних, експлуатаційних та екологічних критеріїв, які ми оприлюднимо пізніше цього літа».
Хоча NextGen має намір працювати над усією системою стаканів, включно зі стаканами, кришками та трубочками, першочерговим завданням є створення стаканів для гарячих та холодних напоїв із целюлози, і це є найбільш значним викликом галузі.
Щоб отримати більше інформації щодо NextGen Cup Consortium and Challenge, відвідайте www.nextgencup.com.

Про NextGen
Кожного року в усьому світі поширюється приблизно 600 мільярдів паперових і пластикових стаканів. Більшість із них не придатні для вторинної переробки та компостування. NextGen Cup Consortium and Challenge було засновано у 2018 році для об'єднання підприємців, промисловців та переробників для визначення та комерціалізації наступного покоління стаканів, які піддаються вторинній переробці та компостуванню. Closed Loop Partners, Starbucks та МакДональдз запрошують представників галузі об'єднати зусилля для винайдення глобального рішення цієї спільної задачі.

Про Closed Loop Partners
Closed Loop Partner є інвестиційною платформою, яка інвестує в екологічно ефективні споживчі товари, переробку та розвиток циркулярної економіки. У 2018 році CLP створила Центр циркулярної економіки – центр зі співробітництва для новаторів, який базується в Нью-Йорку, для комерціалізації товарів, послуг та технологій, які ведуть до переходу від економіки лінійного використання, виготовлення та відходів, до відновлювальної економіки, у якій матеріали спільно використовуються, вторинно використовуються та безперервно циркулюють.

_______________________________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 79 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz