Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Разное » 2019 » Июль » 16 » Масштабний фестиваль електронної музики в Запоріжжі відбувся за підтримки «Параллели»

Размещение новостей компаний

Масштабний фестиваль електронної музики в Запоріжжі відбувся за підтримки «Параллели»

Распечатать: Масштабний фестиваль електронної музики в Запоріжжі відбувся за підтримки «Параллели» | Комментировать: Масштабний фестиваль електронної музики в Запоріжжі відбувся за підтримки «Параллели»
Більше п’яти тисяч людей 5 та 6 липня 2019 року відвідали фестиваль електронної музики Zound Festival, який вперше відбувся в Запоріжжі на території аеродрому «Широке». Генеральним паливним спонсором виступила компанія «Параллель».

Протягом двох днів гостей фестивалю радували своїми хітами одні з найвідоміших артистів світової електронної музики: ді-джей з Німеччини АТВ, нідерландський ді-джей та музичний продюсер Sander van Doorn, ді-джей зі світовою популярністю Oliver Huntemann, німецька електронна група Booka Shade, український електронний музикант Omnia та багато інших.

Напередодні заходу компанія «Параллель» розіграла квитки на фестиваль.

«Коли ми дізнались, що саме в Запоріжжі вперше відбудеться фестиваль такого масштабу, то, звісно, прийняли рішення виступити паливним партнером. Цікаво, що серед користувачів, які стежать за нашою спільнотою в одній із соціальних мереж, виявилось чимало фанатів електронної музики. На офіційній сторінці «Параллели» ми провели конкурс та вручили переможцям квитки на Zound Festival, – розповіла Світлана Бишова, генеральний директор «Параллели». – Наша компанія часто виступає спонсором музичних фестивалів та постійно надає підтримку різноманітним автомобільним та соціальним проектам в регіоні своєї присутності».
____________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Масштабний фестиваль електронної музики в Запоріжжі відбувся за підтримки «Параллели»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 101 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz