Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Декабрь » 25 » МАУ отримала новий Boeing 737-800 NG

Размещение новостей компаний

МАУ отримала новий Boeing 737-800 NG

Распечатать: МАУ отримала новий Boeing 737-800 NG | Комментировать: МАУ отримала новий Boeing 737-800 NG
У п'ятницю, 22 грудня, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» поповнила флот ще одним абсолютно новим літаком Boeing 737-800 Next Generation, виробленим на заводі концерну Boeing в Сіетлі, й, таким чином, успішно завершила програму розширення та оновлення парку у 2017 році.

Повітряне судно офіційно зареєстровано в Україні під реєстраційним номером UR-UIA. МАУ експлуатуватиме новий літак Boeing 737-800 NG пасажирською ємністю у 186 крісел у двокласній компоновці салону по всій мережі середньомагістральних рейсів. Перший рейс на ПС UR-UIA планується до виконання 28 грудня за маршрутом Київ – Амстердам.

«Підбиваючи підсумки розвитку флоту МАУ у 2017 році, можна з впевненістю сказати, що всі цілі, поставлені перед авіакомпанією з розвитку флоту, досягнуто, – зазначив керівник проектів парку ПС МАУ Євген Чурюмов. – У поточному році ми отримали п'ять літаків Boeing 737-800 NG, з них два безпосередньо з конвеєра, й значно розширили провізну ємність парку. Паралельно ми завершили комерційну експлуатацію трьох літаків Boeing 737 класичної серії, що дозволило істотно омолодити флот. Особливістю отриманого сьогодні нового літака є його реєстраційний номер, обраний на честь 25-річчя МАУ. У першому кварталі 2018-го ми чекаємо на прибуття літака Boeing 737-800 c реєстраційним номером UR-PSZ, отримання якого дозволить МАУ зібрати повний латинський алфавіт для серії UR-PS. Після поставки UR-PSZ буде продовжено серію UR-UIx, яку сьогодні відкрив літак UR-UIA».
Авіакомпанія системно працює над зниженням середнього віку парку ПС. Так, середній вік літаків, отриманих у 2017 році, складає 6 років. Для порівняння: аналогічний показник 2016-го був на рівні 10 років.

На даний момент до флоту авіакомпанії МАУ входить 43 авіалайнери різних модифікацій, включаючи 26 середньомагістральних Boeing-737 NG із середнім віком 8,7 років. Середній вік парку МАУ складає 10,9 років.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 214 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz