Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Август » 11 » МАУ перевезла 40-мільйонного пасажира

Размещение новостей компаний

МАУ перевезла 40-мільйонного пасажира

Распечатать: МАУ перевезла 40-мільйонного пасажира | Комментировать: МАУ перевезла 40-мільйонного пасажира
[/b]У вівторок, 8 серпня 2017 року, авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» досягла рекордної позначки у 40 мільйонів перевезених пасажирів. Ювілейним клієнтом МАУ стала пасажир рейсу PS105 Київ – Амстердам Світлана Погрібна.

Церемонія вітання ювілейного пасажира МАУ відбулася в зоні реєстрації Терміналу «D» Київського Міжнародного аеропорту «Бориспіль». Представники провідного українського перевізника зустріли Світлану біля стійки, вручивши 40-мільйонному клієнту сувеніри та подарунки. Крім того, на борту на Світлану чекало привітання від командира та екіпажу.

«Ми дуже пишаємося тим, що вже майже чверть століття мандрівники з України, Європи, Азії, Америки, Близького Сходу та країн СНД обирають нашу авіакомпанію, – зазначила Євгенія Сацька, корпоративний прес-секретар МАУ. – В наших планах й далі розвиватися, вдосконалюватися, завойовувати лояльність все більшої кількості пасажирів зі всього світу. Так, до 2021 року ми розраховуємо збільшити флот до 90 літаків, відкрити нові напрямки східного й південно-східного векторів маршрутної мережі, наростити частотність польотів на вже освоєних напрямках та активно використовувати транзитні можливості України. Все, що ми робимо, ми робимо для наших пасажирів. Дякуємо кожному з них за довіру».

У 2015-му рейсами МАУ перевезено 4,9 млн. пасажирів, у 2016-му майже на чверть більше – 6 млн., у 2017-му авіакомпанія планує стати крилами для 7-ми млн. мандрівників.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: МАУ перевезла 40-мільйонного пасажира
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 780 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz