Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2019 » Май » 29 » МАУ розпочинає виконання рейсів до Саньї

Размещение новостей компаний

МАУ розпочинає виконання рейсів до Саньї

Распечатать: МАУ розпочинає виконання рейсів до Саньї | Комментировать: МАУ розпочинає виконання рейсів до Саньї
У літньому сезоні 2019 року авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» знову починає виконувати польоти до Саньї (о. Хайнань, Китайська Народна Республіка). Рейси виконуватимуться щовівторка.

Починаючи з 04 червня 2019 року, прямі рейси між Києвом та Саньєю будуть виконуватися на літаках Boeing-767-300 з двома класами обслуговування: Бізнес та Економ.

Розклад рейсів:

№ рейса Напрямок Дні Відправлення* Прибуття*

PS7877 Київ-Санья .2….. 05:35 22:20
PS7878 Санья-Київ ..3.... 00:20 09:00
*Час місцевий

«Протягом минулої зими МАУ вже виконала декілька прямих рейсів із Києва до Саньї. Кліматичні особливості острова дуже привабливі для пляжного відпочинку, тому напрямок користувався попитом серед сімей та тих, хто хотів погрітися під зимовим сонцем. Цьогоріч ми знову внесли рейси Київ-Санья -Київ вже у літній розклад, – зазначила Євгенія Сацька, корпоративный прес-секретар МАУ.
_________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 122 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz