Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2019 » Январь » 22 » МАУ в 2018 році збільшила перевезення пасажирів на 15%

Размещение новостей компаний

МАУ в 2018 році збільшила перевезення пасажирів на 15%

Распечатать: МАУ в 2018 році збільшила перевезення пасажирів на 15% | Комментировать: МАУ в 2018 році збільшила перевезення пасажирів на 15%
Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» за підсумками 2018 року перевезла понад 8 млн пасажирів, що на 15% перевищує показник 2017 року. Частка трансферних пасажирів на регулярних рейсах МАУ склала 53%.
Протягом зазначеного періоду перевізник виконав 61,5 тис. рейсів, що на 9% більше, ніж у 2017 році. Коефіцієнт зайнятості пасажирських крісел минулого року склав 81%. Обсяги перевезень вантажів та пошти досягли 21 348 тон, що на 12% перевищує підсумки 2017 року.

У 2018 році авіакомпанія розширила географію міжнародних рейсів та почала виконувати польоти з Києва до Копенгагена, Каїра, Делі та Торонто. А карту внутрішніх маршрутів доповнив регулярний рейс Київ-Вінниця.
У рамках програми розширення та оновлення флоту МАУ в 2018 році отримала сім літаків. Серед них – три повітряних судна абсолютно нового для України типу – Boeing 777-200ER, а також чотири середньомагістральні машини Boeing 737-800, три з яких прибули до України безпосередньо з заводу Boeing у Сіетлі.

«У 2018 році МАУ продовжила працювати в рамках своєї стратегії та розвиватися як мережевий перевізник. Розширення мережі далекомагістральних маршрутів та флоту широкофюзеляжних літаків дозволило зробити ще один крок вперед у нарощуванні обсягів транзитних перевезень через Україну та подальшому зростанні хабу в Міжнародному аеропорту «Бориспіль», - зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька. – Поява нового типу літака відкрило перед нашою країною нові можливості в галузі не лише пасажирських, але й вантажних перевезень. Цього року МАУ продовжить розвиватися в рамках мережевої моделі та сприяти реалізації транзитного потенціалу України».
__________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 93 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz