Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2017 » Сентябрь » 13 » МАУ відкриває прямі регулярні перельоти між Києвом та Делі

Размещение новостей компаний

МАУ відкриває прямі регулярні перельоти між Києвом та Делі

Распечатать: МАУ відкриває прямі регулярні перельоти між Києвом та Делі | Комментировать: МАУ відкриває прямі регулярні перельоти між Києвом та Делі
1 травня 2018 року авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» розпочинає виконання прямих регулярних рейсів між Києвом та Делі. Квитки на рейси доступні в касах, контактному центрі та на сайті МАУ, а також в агенціях з продажу авіаквитків.

Нові рейси МАУ тривалістю 6 годин 50 хвилин виконуватимуться тричі на тиждень, а з 7 червня інтенсивність польотів збільшиться до 4 рейсів на тиждень. З Києва рейси здійснюватимуться у понеділок, вівторок, четвер, п'ятницю, у зворотному напрямку – у вівторок, середу, п'ятницю і суботу.

Рейси виконуватимуться на літаках Boeing 767-300 з трьома класами обслуговування – бізнес, преміум економ та економічним – до/з Міжнародного аеропорту Делі (Indira Gandhi International).

Розклад складено таким чином, щоб в Київському Міжнародному аеропорту «Бориспіль» забезпечити оптимальні стикування з мережею внутрішніх рейсів МАУ до/з Одеси, Львова, Дніпра, Харкова, Запоріжжя, Херсона, Івано-Франківська та Чернівців, а також запропонувати мандрівникам з країн Європи та Азії зручну схему транзиту через Київ.

«Делі стане п'ятим далекомагістральним маршрутом в мережі МАУ і другим пунктом, що з'єднує Україну з країнами Індійського субконтиненту. Ми раді, що повітряне сполучення між Києвом і Делі, перерване в 2013 році, буде нарешті відновлено. Відкриття нових маршрутів на східному напрямку сприятиме розвитку хаба в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» і допоможе Україні вигідно використовувати своє географічне положення і в повній мірі реалізовувати свій транзитний потенціал, – говорить Євгенія Сацька, корпоративний прес-секретар МАУ. – Ми розраховуємо, що авіаційний вузол у Києві буде таким само зручним місцем пересадки транзитних пасажирів, які подорожують до пунктів маршрутної мережі МАУ у Північній Америці».

Мінімальна вартість квитка туди і назад з урахуванням всіх зборів і податків складає: з Києва від 14849 гривень (ціна може змінюватися в залежності від коливань курсу гривні до долара США), з Делі – від 529 доларів США.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: МАУ відкриває прямі регулярні перельоти між Києвом та Делі
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 279 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz