Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2018 » Январь » 24 » МАУ збільшила пасажиропотік на 16,4% у 2017 році

Размещение новостей компаний

МАУ збільшила пасажиропотік на 16,4% у 2017 році

Распечатать: МАУ збільшила пасажиропотік на 16,4% у 2017 році | Комментировать: МАУ збільшила пасажиропотік на 16,4% у 2017 році
Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» підбиває підсумки 2017 року. За звітний період МАУ перевезла майже 7 млн пасажирів, що на 16,4% перевищує показник 2016-го. Обсяги перевезень МАУ в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» збільшилися на 18%, до 6,25 млн. пасажирів.

Частка трансферних пасажирів на регулярних рейсах МАУ досягла 54,1%. При цьому внутрішньоукраїнський транзит зріс на 16%, до 543,4 тис. пасажирів, а міжнародний – на 22%, до 2,68 млн пасажирів. У 2017 році МАУ виконала 56,4 тис. рейсів, що на 16,6% більше, аніж в 2016-му. Коефіцієнт зайнятості пасажирських крісел за підсумками минулого року перебував на рівні 80%.

Авіакомпанія відкрила нові рейси з Києва до Бергамо, Будапешта, Кракова і Херсона. Крім того, МАУ розпочала польоти з Запоріжжя до Тель-Авіва та Батумі, а з Чернівців – до Бергамо.

МАУ продовжила нарощувати частотність на вже освоєних напрямках. Зокрема, інтенсивність польотів виросла на маршрутах з Києва до Пекіна, Коломбо, Дюссельдорфа, Вільнюса, Брюсселя, Мадрида, Чернівців, Івано-Франківська, а також з Івано-Франківська до Аліканте.

Обсяги перевезень вантажів та пошти за звітний період збільшилися на 32,2%, до 20,28 тис. тон, в тому числі завдяки розвитку транзиту через Міжнародний аеропорт «Бориспіль».

В рамках програми оновлення та розширення флоту, протягом 2017-го парк МАУ поповнився п'ятьма літаками Boeing 737-800 NG, з яких два прибули до Києва безпосередньо з заводу концерну Boeing в Сіетлі. Також три літаки класичного покоління були повернуті лізингодавцю. Таким чином, на даний момент у флоті МАУ 42 повітряні судна із середнім віком 10,9 років.

МАУ також продовжує розвивати програму гуманітарних перевезень «Під крилом», забезпечуючи безкоштовні перельоти тим, хто потребує серйозної медичної допомоги в зарубіжних клініках – дітям, пораненим учасникам АТО та їхнім супроводжуючим. Минулого року кількість таких перевезень зросла на третину – до 3304 пільгових пасажирів.
«Минулий рік видався дуже непростим та водночас дуже цікавим, – зазначив президент МАУ Юрій Мірошников. – У цей період ми досягли позначки у 40 мільйонів пасажирів, оновили флот та запропонували мандрівникам нову концепцію лоукост-цін, що дозволяє придбати квитки з максимальною вигодою за умови раннього бронювання. У поточному році ми, слідуючи своїй стратегії, будемо і надалі розвивати хаб в Міжнародному аеропорту «Бориспіль» та виведемо на маршрути абсолютно новий для України тип літаків Boeing 777, який забезпечить ще більш комфортні далекомагістральні перельоти нашим пасажирам. Мета МАУ залишається незмінною – стати провідним мережевим перевізником Східної Європи».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 212 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz