У розпоря...'>

Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Услуги » 2018 » Март » 2 » Мережа Reikartz відкриває новий готель в Одесі під брендом Reikartz Collection Hotel

Размещение новостей компаний

Мережа Reikartz відкриває новий готель в Одесі під брендом Reikartz Collection Hotel

Распечатать: Мережа Reikartz відкриває новий готель в Одесі під брендом Reikartz Collection Hotel | Комментировать: Мережа Reikartz відкриває новий готель в Одесі під брендом Reikartz Collection Hotel
На початку 2017 року в самому серці Одеси відкрився готель Milano рівня 4+ зірки, в мережу Reikartz він увійшов під ім'ям «Hotel Milano by Reikartz Collection». У розпорядженні гостей 39 стильних номерів, відмінний ресторан, а також висококваліфікований персонал, який прийде на допомогу 24 години на добу, 7 днів на тиждень.

Hotel Milano by Reikartz Collection знаходиться в безпосередній близькості від усіх ключових пам'яток Одеси, до Соборної площі, Потьомкінських сходів можна дістатися за 10 хвилин, в 5 хвилинах – відомий Одеський академічний театр опери та балету, а всього за 2 хвилини – Дерибасівська вулиця. Центральне розташування готелю дозволить швидко дістатися до будь-якої точки міста і стане зручним не тільки для туристів, а й для гостей, які приїхали до Одеси у справах.

Вступ нового готелю в мережу коментує Себастьян Кремер, СЕО Reikartz Hotel Group: «Завдяки високому попиту наших корпоративних гостей на продукт компанії сегменту 4 і 4+ зірки, ми почали активний пошук нового партнера в Одесі. «Hotel Milano by Reikartz Collection» вступив до мережі під новим брендом Reikartz Collection Hotel. Готель втілює в собі індивідуальний підхід до кожного гостя, бездоганний сервіс європейського рівня, а також занурення в атмосферу затишку і комфорту з першої хвилини перебування. Уже в квітні ми плануємо розширити номерний фонд готелю на 40 нових номерів, а до кінця 2018 року відкрити ще 20 номерів і багатофункціональний конференц-зал, таким чином, до кінця року для гостей буде доступно 99 номерів різних категорій».

Новий бренд Reikartz Collection Hotel об'єднує унікальні готелі рівня 4+ і 5 зірок, які розташовані у великих містах і курортах України. Компанія Reikartz планує продовжити відкривати готелі бренду Reikartz Collection Hotel і в інших містах країни. На сьогодні в Україні таких готелів два: в Одесі та Дніпрі. В Одесі мережу Reikartz вже представлена ​​4-х зірковим готелем Reikartz Олександрівський і 3-х зірковим Raziotel Маренеро.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Мережа Reikartz відкриває новий готель в Одесі під брендом Reikartz Collection Hotel
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 222 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz