Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Компьютеры и технологии » 2018 » Февраль » 19 » Microsoft оголошує прийом заявок на конкурс Imagine Cup 2018 з призовим фондом у $100 000

Размещение новостей компаний

Microsoft оголошує прийом заявок на конкурс Imagine Cup 2018 з призовим фондом у $100 000

Распечатать: Microsoft оголошує прийом заявок на конкурс Imagine Cup 2018 з призовим фондом у $100 000 | Комментировать: Microsoft оголошує прийом заявок на конкурс Imagine Cup 2018 з призовим фондом у $100 000
Компанія Microsoft запрошує учнів старших класів, студентів, магістрів та аспірантів першого курсу взяти участь у щорічному міжнародному технологічному конкурсі Imagine Cup. Онлайн-заявки на участь приймаються до 15 березня 2018 року.

19 лютого 2018 року. — Локальний етап міжнародного технологічного конкурсу молодих талантів Imagine Cup 2018 відбудеться в Києві на початку квітня 2018 року за підтримки Microsoft. В рамках національного конкурсу команди молодих розробників представлятимуть свої проекти експертному журі. Переможці регіональних етапів отримають можливість відправитися до США на фінал Imagine Cup 2018 і позмагатися за головний приз – $100 000 на подальший розвиток проекту.

Для багатьох студентів участь у престижному конкурсі Imagine Cup стає початком успішної кар’єри. Презентуючи свої перші проекти, команди отримують рекомендації від провідних експертів у сфері інформаційних технологій.

«Конкурс Imagine Cup – це унікальна можливість для школярів та студентів вузів України реалізувати свій потенціал в галузі ІТ, представити свої проекти та поділитися ідеями з експертами за кордоном, почати кар’єру та почати власний бізнес. Нарешті, це шанс отримати гідний стартовий капітал», — коментує Тетяна Зубець, Менеджер напрямку з розвитку технічної спільноти у регіоні Центральної та Східної Європи, компанія Microsoft.

В рамках національного туру Imagine Cup 2018 експертне журі оцінить унікальність проектів, інноваційність технологічних рішень, вміння команд гідно представляти та захищати свої проекти російською та англійською мовами. До 15 березня 2018 необхідно подати онлайн-заявку з описом проекту, його прототипом та найближчих перспектив щодо його розвитку.

Imagine Cup 2018 складається з 3 категорій:

1. Mixed Reality – розробка додатків, які підлаштовані до доповненої та віртуальної реальностей.
2. Al – розробка ботів на Microsoft Bot Framework з використанням Microsoft Cognitive Services у прикладних програмах на Windows, ботах, Xamarin, мобільних додатках.
3. Big Data – побудова продуктивних моделей на основі великих даних з використанням Microsoft Azure Machine Learning або CNTK, проектів на технологіях Blockchain.

Минулого року у фіналі конкурсу брали участь 3 українські проекти:
• CuriousReality − додаток із доповненою реальністю для проведення інтерактивних уроків в школах, за допомогою якого діти можуть віртуально переглядати маршрути Колумба та інші історичні місця, візуалізувати фізичні експерименти, вивчати біологічні процеси тощо.
• OpenWorld − проект, який має на меті зробити міста видимими для незрячих людей за допомогою Bluetooth-маячків та спеціального мобільного додатку.
• Соціальний проект із доповненою реальністю Artech − додаток для дитячої арт-терапії, який стимулює інтерес до малювання та творчості

Реєстрація на конкурс за посиланням: http://imaginecup.com/ua

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 297 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz