, повідомляє "АПК-Інформ: овочі та фрукти", організ...'>

Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » АПК » 2019 » Февраль » 7 » Мікрогрін - чи реально заробити мільйон із гектара в Україні

Размещение новостей компаний

Мікрогрін - чи реально заробити мільйон із гектара в Україні

Распечатать: Мікрогрін - чи реально заробити мільйон із гектара в Україні | Комментировать: Мікрогрін - чи реально заробити мільйон із гектара в Україні
Програма п'ятої національної аграрної конференції «Мільйон із гектара» продовжує поповнюватися ексклюзивними доповідями, повідомляє "АПК-Інформ: овочі та фрукти", організатор події.

Так, Фрідріх Рубінштейн, засновник та директор Agrosheriff Ltd., надасть інформацію про перспективи бізнесу на мікрогрін-культурах в Україні. Під час презентації експерт розповість:

•які культури серед мікрогрін мають найбільший потенціал;

•про процес вирощування такої продукції та технології, що для цього необхідні;

•які особливості має мобільна установка порівняно з вирощуванням в закритих приміщеннях;

•про маркетинг готового продукту: сфера застосування мікрогрін та шляхи її розширення.

Нагадаємо, що, окрім цього, програма заходу включатиме також презентації на такі теми, як: вирощування спаржі, нішевих ягід, мигдалю, сушка та заморозка вирощеної продукції, аквакультура, виробництво і експорт меду, органічний сектор в Україні і т.п.

В конференції візьмуть участь понад 200 професіоналів і новачків сільськогосподарського бізнесу (в основному, виробники зернових, олійних, технічних, овочевих і плодових культур, які бажають диверсифікувати своє виробництво).

Заявки на участь у конференції будуть прийматися до 22 лютого включно, а більш детальна інформація щодо заходу розміщена на офіційному сайті події.

Партнерами конференції традиційно виступають Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) в рамках ініціативи EU4Business, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (FAO), Українська Плодоовочева Асоціація (УПОА) та проект East-Fruit.

З питань щодо участі, будь ласка, звертайтеся:

Євген Кузін,
+380 96 5836323
fruit.intl@fruit-inform.com

Олександра Манько,
+380 96 4337857
fruit.marketing@fruit-inform.com

________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 97 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz