Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2018 » Июль » 1 » Міністерство фінансів схвалило Стратегію розвитку ПриватБанку до 2022 року

Размещение новостей компаний

Міністерство фінансів схвалило Стратегію розвитку ПриватБанку до 2022 року

Распечатать: Міністерство фінансів схвалило Стратегію розвитку ПриватБанку до 2022 року | Комментировать: Міністерство фінансів схвалило Стратегію розвитку ПриватБанку до 2022 року
В.о. міністра фінансів Оксана Маркарова підписала наказ про схвалення Стратегії розвитку АТ КБ «ПриватБанк», що раніше була затверджена незалежною Наглядовою радою фінансової установи.

Документ передбачає, зокрема, впровадження ефективної системи управління ризиками, вирішення проблеми з непрацюючими кредитами, а також низку організаційних та управлінських змін, спрямованих на підвищення ефективності та зменшення витрат.

"Затверджена стратегія базується на динамічних прогнозах зростання ринку, тому банк буде максимально гнучким у своїх зусиллях по стимулюванню роздрібного сегменту та кредитуванні малого та середнього бізнесу. Зважена участь в корпоративному сегменті дозволить встановити оптимальний баланс між фінансовою привабливістю та ризиками", - прокоментував Голова Наглядової ради ПриватБанку Енгін Акчакоча.

Відповідно до зазначених в Стратегії показників у 2022 році ПриватБанк планує отримати 8,4 млрд гривень чистого прибутку і буде готовим до виходу держави з капіталу. Сумарний дохід для акціонера в період з 2018 по 2022 роки становитиме 81 мільярд гривень, без урахування коштів, які ПриватБанк має намір повернути через суди.

"Ми вважаємо, що практична імплементація положень Стратегії сприятиме зміцненню сильних сторін банку та його позиції на ринку, забезпечуючи при цьому прийнятний рівень прибутковості на рівні з найкращими гравцями. Гарантом імплементації затвердженої стратегії розвитку буде незалежна Наглядова рада банку", - зазначила в.о. Міністра фінансів Оксана Маркарова.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 144 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz