Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Медиарынок, pr и реклама » 2019 » Июль » 9 » Міжнародна фінансова організація NEFCO та PR-агентство NobletMedia CIS починають свою співпрацю

Размещение новостей компаний

Міжнародна фінансова організація NEFCO та PR-агентство NobletMedia CIS починають свою співпрацю

Распечатать: Міжнародна фінансова організація NEFCO та PR-агентство NobletMedia CIS починають свою співпрацю | Комментировать: Міжнародна фінансова організація NEFCO та PR-агентство NobletMedia CIS починають свою співпрацю
Північна екологічна фінансова корпорація (НЕФКО) та PR-агентство NobletMedia CIS починають свою співпрацю.

НЕФКО є міжнародною фінансовою організацією, яка працює в Україні вже більше 15 років і за цей час фінансувала впровадження більш ніж 120 муніципальних та приватних проектів, пов’язаних з енергоефективністю, відновлюваною енергетикою, сільським господарством та водовідведенням.

Спільно з українськими банками НЕФКО також співфінансувала кілька програм кредитування для підтримки енергоефективності та інвестицій малих та середніх українських компаній та домогосподарств у відновлювані джерела енергії.

Нинішній портфель проектів НЕФКО в Україні включає понад 150 проектів.
______________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 77 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz