Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Конференции, форумы и мероприятия » 2017 » Май » 16 » Міжнародна конференція «Незгода фемінізму та марксизму в колишньому СРСР: від "нещасного шлюбу" до щасливого?»

Размещение новостей компаний

Міжнародна конференція «Незгода фемінізму та марксизму в колишньому СРСР: від "нещасного шлюбу" до щасливого?»

Распечатать: Міжнародна конференція «Незгода фемінізму та марксизму в колишньому СРСР: від "нещасного шлюбу" до щасливого?» | Комментировать: Міжнародна конференція «Незгода фемінізму та марксизму в колишньому СРСР: від "нещасного шлюбу" до щасливого?»
19 травня 2017 року

Міжнародна конференція «Незгода фемінізму та марксизму в колишньому СРСР: від "нещасного шлюбу" до щасливого?»

Відкриття конференції о 14-00.

Привітальна промова від фонду Рози Люксембург. Йоганна Буссемер (керівниця відділу "Європа" Rosa-Luxemburg-Stiftung)

Вступне слово модератора конференції Ірини Жеребкіної (Харківський центр гендерних досліджень, Харківський національний університет ім. В.Н. Каразіна, Харків, Україна). Стосовно проблеми конференції під час поточної війни.

· Виступи учасників та дискусія на тему: «Що думають феміністки про можливості або неможливості альянсів феміністок та лівих у пострадянському капіталізмі?»

Презентація книги Кейт Еванс (Великобританія) о 18-00

Кейт Еванс, радикальна британська коміксистка, письменниця і активістка представить свою роботу — графічну біографію Рози Люксембурґ «Червона Роза» в перекладі Олесі Камишникової.

Роза Люксембурґ – одна з найвидатніших теоретикинь революційного соціалістичного канону, предтеча європейського фемінізму. Вона змусила світ, ворожий до голосів сильних жінок, прислухатися до себе, подолала хворобу та упередження, з якими стикалася як єврейка, і стала активною діячкою, чия філософія виповнювала всі аспекти її неймовірно плідного й творчого життя. Люксембурґ послідовно виступала проти Першої світової війни, пережила не одне ув’язнення й загинула в 1919 році, борючись за революцію, приречену, як вона знала, на невдачу.

"Вона прожила надто мало, аби побачити, наскільки правда була на її боці, і спостерігати жахливе і катастрофічно швидке моральне виродження комуністичних партій — безпосередній наслідок російської революції — в усьому світі", - сказала про Розу Люксембурґ Ханна Арендт.

Кейт Еванс – радикальна британська коміксистка, письменниця, активістка і мама. Її відзначені численними нагородами твори постають з її політичного активізму: графічний репортаж із таборів біженців «Ниточки» (2017), біографія Рози Люксембурґ «Червона Роза» (2015), комікси «Животик» (2014) і «Їжа любові» (2009) про зачаття, вагітність, пологи та годування грудьми, «Весела погода» (2006) про зміни клімату, «Лісок» (1998) про еко-протести. Кейт Еванс співпрацює з виданням «The Spark», мешкає у Сомерсеті з чоловіком і двома дітьми.

Захід з перекладом.

Учасники конференції: Евгенія Більченко, Тамара Марценюк, Юлія Сорока, Марина Усманова, Анна Шаригіна (Україна), Сніжана Рогач (Білорусь), Кейт Эванс (Великобританія), Георгій Мамедов, Оксана Шаталова (Киргизстан), Олексій Якубін, Віктор Щербина, Оксана Дутчак, (Україна), Алекс Вішневські (Німеччина) Йоанна Гвяздецька (Rosa-Luxemburg-Stiftung, Варшава, Польща), Олена Безрукова (Rosa-Luxemburg-Stiftung, Москва, Росія) Тетяна Волкова (Росія), Ігор Чубаров (Росія) Алла Мітрофанова (Росія), Йоганна Буссемер (Rosa-Luxemburg-Stiftung, Німеччина), Галина Римбу (Росія). Людмила Бредіхіна (Росія), Ніна Потарська (Україна), Тетяна Сецко (Білорусь), Джон Платт (США), Оксана Тімофеєва (Росія), Роман Осмінкін (Росія).

Організатори: Харківський центр гендерних досліджень та Лабораторія гендерних досліджень Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна (Харків, Україна)

За підтримки: Rosa-Luxemburg-Stiftung (Берлін, Німеччина)

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: Міжнародна конференція «Незгода фемінізму та марксизму в колишньому СРСР: від "нещасного шлюбу" до щасливого?»
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 426 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz