Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Банки » 2017 » Сентябрь » 1 » Міжнародне рейтингове агентство MOODY`S підняло рейтинги банка ПІВДЕННИЙ

Размещение новостей компаний

Міжнародне рейтингове агентство MOODY`S підняло рейтинги банка ПІВДЕННИЙ

Распечатать: Міжнародне рейтингове агентство MOODY`S підняло рейтинги банка ПІВДЕННИЙ | Комментировать: Міжнародне рейтингове агентство MOODY`S підняло рейтинги банка ПІВДЕННИЙ
Міжнародне рейтингове агентство MOODY`S підняло на одну позицію довгостроковий рейтинг депозитів в іноземній валюті (Са → Саа3) і оцінку ризику Банку ПІВДЕННИЙ (Саа2 → Саа1), а також поліпшило прогноз зі «стабільного» на «позитивний».

Базова оцінка кредитоспроможності була підтверджена на рівні «caa2». Це максимально можливе значення для українського банку при існуючому суверенному рейтингу України (cаа2), який був також переглянутий на одну позицію вище (Саа3 → Саа2).

У числі сильних сторін банку, які сприяли підняттю рейтингу, були відзначені: [1] істотний запас ліквідності, який забезпечує підтримку платоспроможності банку на стабільно високому рівні, [2] підвищення прибутковості і [3] зниження частки проблемних кредитів.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 226 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz