Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Производство » 2018 » Май » 6 » МХП: відзнака в конкурсі КСВ-ініціатив

Размещение новостей компаний

МХП: відзнака в конкурсі КСВ-ініціатив

Распечатать: МХП: відзнака в конкурсі КСВ-ініціатив | Комментировать: МХП: відзнака в конкурсі КСВ-ініціатив
Програма МХП «Село: кроки до розвитку» отримала нагороду в конкурсі соціальних ініціатив за внесок у розвиток міст та спільнот у 2017 році. Таке рішення ухвалила міжнародна експертна комісія за підсумками Конкурсу кейсів з корпоративної соціальної відповідальності.

12 квітня 2018 року в Києві центр «Розвиток КСВ» нагородив кращі кейси 2017 року. Нагородження проходило під час конференції «Бізнес, що змінює країну» в Unit.City. Український агроіндустріальний холдинг МХП став переможцем у цілі №11 — «Сталий розвиток міст та спільнот».

У рамках кейсу МХП «Село: кроки до розвитку» 45 переможців конкурсу торік отримали сертифікати на фінансування свого проекту в розмірі до 40 тис. гривень. Це 45 ініціатив, які уже почали розвиватись у сільській місцевості. МХП інвестував у бізнес-проекти мешканців районів у двох регіонах присутності: Черкаській та Вінницькій областях.

«Село — основа успішної аграрної держави. Тож від того, наскільки міцним буде цей фундамент, залежить майбутнє вітчизняної економіки. Більшість наявних активів у сільській місцевості не використовуються. Сільські мешканці не мають навичок економічної самоорганізації і без підтримки втрачають надію на можливість змін на краще. Аби підтримати громади і не дати зникнути селам з карти України, МХП започаткував у 2016 році пілотний конкурс «Село: кроки до розвитку», а торік конкурс розширив свою географію. Загалом МХП інвестував близько 1
млн 950 тис. гривень у різноманітні бізнес-проекти регіонів», — ділиться досягненнями холдингу Ксенія Прожогіна, директор департаменту управління персоналом і комунікацій МХП.

Конкурс кейсів з КСО цьогоріч зібрав 28 кейсів українських компаній. За умовами конкурсу протягом лютого 2018 року компанії подавали свої кейси на розгляд міжнародного журі. Критеріями оцінки були інноваційність, механізм реалізації проекту (діалог зі стейкхолдерами), довгострокові результати проекту для компанії і суспільства, а також опис кейсу (мова, стиль і т. п.). Це вже 9-й конкурс кейсів з КСВ — єдина національна премія відзначення проектів соціальної відповідальності компаній.

Створення умов для самозайнятості сільського населення (сімейні ферми, сільськогосподарські кооперативи, зелений туризм тощо), розвиток соціально-економічного, культурного та туристичного потенціалу краю, використання відновлювальних та енергоощадних рішень, впровадження інноваційних технологій — пріоритетні напрями соціальної активності МХП. Керівництво агрохолдингу і надалі сприятиме реалізації соціальних ініціатив регіонів, адже розвинене і сильне село — основа успішної і незалежної країни.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: МХП: відзнака в конкурсі КСВ-ініціатив
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 151 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz