Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Авто и транспорт » 2018 » Февраль » 4 » МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДЛЯ ДЕШЕВИХ ПОЇЗДОК

Размещение новостей компаний

МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДЛЯ ДЕШЕВИХ ПОЇЗДОК

Распечатать: МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДЛЯ ДЕШЕВИХ ПОЇЗДОК | Комментировать: МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДЛЯ ДЕШЕВИХ ПОЇЗДОК
Найбільший автобусний перевізник ECOLINES анонсував оновлену систему лояльності і мобільний додаток.

Після введення безвізового режиму все більше українців їдуть до Європи: хто за враженнями, хто за знанням, а хто працювати. Очевидно те, що спрощена процедура перетину кордону позитивно вплинула на життя українців і туристів зокрема.

Останнім часом великою популярністю серед українських туристів користуються автобусні рейси. Причин тому кілька: невисока вартість квитків, широка географія маршрутів і тд. Автобусні перевізники пропонують безліч рейсів Європою, в країнами Балтії та СНД. Найбільшою популярністю серед туристів користується перевізник ECOLINES. Компанія завоювала своїх шанувальників помірними цінами і сучасними комфортними автобусами. З цим перевізником українці наважуються навіть на дуже тривалі подорожі - 30 годин, а то і більше. В такому автобусі пасажир забезпечений всім необхідним для комфортного трансферу. Ергономічні крісла, їжа, напої, WC, безкоштовний інтернет ще й розваги в персональних планшетах.

Очевидно, що компанія йде в ногу з часом і вже на початку цього року ECOLINES випустила зручний мобільний додаток для смартфонів. Тепер шанувальники ECOLINES можуть купувати квитки за допомогою телефону в кілька кліків. Крім того, можна відстежувати історію своїх покупок, при цьому отримувати бонуси за покупки! Зручна система фільтрів дозволить оптимізувати пошук, а вся історія пошуку і покупок зберігається в персональному кабінеті. Користувач може скорегувати параметри підписки і отримувати максимально вигідні пропозиції на задані дати.

Ще одна характерна відмінність мобільного додатку ECOLINES - можливість відстежувати місцезнаходження свого автобуса на карті. Таку послугу пропонує лише одна компанія в Україні - ECOLINES.

Сьогодні ECOLINES відкриває українцям нові можливості - подорожувати ще й отримувати за це бонуси.
Компанія активно розвивається і разом з запуском мобільного додатка анонсувала, оновлену систему лояльності - ECOLINES LOYALTY. Система надзвичайно проста і зрозуміла. Частина від витраченої на квиток суми повертається пасажиру на рахунок, які він зможе витратити на майбутні поїздки. Як зазначає керівництво компанії, дана система, також, пропонує персональні знижки, з урахуванням історії поїздок і їх частоту.

Українці вже оцінили переваги поїздок з ECOLINES і сьогодні цей перевізник продовжує збільшувати число своїх шанувальників завдяки прозорості та відкритому діалогу з клієнтами, через соціальні мережі, колл-центр, і. Т.д. Відкривати нові країни з ECOLINES - просто, доступно, економно.

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДЛЯ ДЕШЕВИХ ПОЇЗДОК
Увеличить: МОБІЛЬНИЙ ДОДАТОК ДЛЯ ДЕШЕВИХ ПОЇЗДОК
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 194 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz