Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Связь » 2019 » Июнь » 15 » На АГРО-2019 Motorola Solutions представила системи MOTOTRBO™ для підвищення безпеки, ефективності та продуктивності аграріїв

Размещение новостей компаний

На АГРО-2019 Motorola Solutions представила системи MOTOTRBO™ для підвищення безпеки, ефективності та продуктивності аграріїв

Распечатать: На АГРО-2019 Motorola Solutions представила системи MOTOTRBO™ для підвищення безпеки, ефективності та продуктивності аграріїв | Комментировать: На АГРО-2019 Motorola Solutions представила системи MOTOTRBO™ для підвищення безпеки, ефективності та продуктивності аграріїв
Висока конкурентність у сучасному агросекторі вимагає забезпечення максимальної продуктивності праці. Такі сучасні технологічні рішення радіозв’язку, як представлені на АГРО-2019 системи MOTOTRBO™ для диспетчерських центрів, здатні забезпечити надійний зв’язок де завгодно, з ким завгодно та повністю контролювати комунікації для підвищення ефективності та безпеки на підприємстві.

Ця професійна цифрова комунікаційна платформа поєднує в собі можливості двостороннього радіозв'язку і новітні цифрові технології. Вона забезпечує бездоганну інтеграцію голосових і цифрових даних, зручна у використанні і пропонує розширений функціонал та збільшене число каналів, щоб задовольнити зростаючі вимоги до засобів зв'язку. Завдяки чіткій і швидкій передачі голосу та підвищеній ємності акумуляторних батарей радіостанції MOTOTRBO™ дозволять співробітникам залишатися на зв'язку в будь-яких ситуаціях. Сьогодні цю систему зв’язку нового покоління обирають господарства по всьому світу – у Європі, Канаді, США тощо.

Що MOTOTRBO™ може дати українському агросектору

Радіостанції MOTOTRBO™ гарантують абсолютно чіткий зв'язок. Функція «Інтелектуальний звук» дозволяє автоматично регулювати гучність звуку в залежності від рівня фонового шуму, а використання шумопригнічувальних фільтрів – чути голос співрозмовника голосно і чітко. При цьому висока чистота і чіткість передачі голосу залишаються незмінними по всій зоні покриття. А технологія мультиплексування за часом (TDMA) забезпечує в два рази більшу ємність викликів, ніж у аналогових радіосистем, що дозволяє більшій кількості співробітників користуватися голосовим зв'язком і передачею даних, не турбуючись про конфіденційність переговорів або перешкоди.

Перехід з аналогового зв’язку на цифровий може здійснюватися поступово, не перериваючи робочі процеси – по одній розмовній групі або відділу за один раз. Система може працювати в обох режимах – і аналоговому, і цифровому, та забезпечує розширений робочий функціонал: наприклад, функція «Переривання виклику» дозволяє забезпечити негайне з'єднання, якщо воно має вищий пріоритет. Функції «Людина впала» і «Робітник, що працює наодинці» дозволяють передавати тривожний сигнал, якщо співробітник не може покликати по допомогу самостійно. А у разі натискання кнопки екстреного виклику в якості додаткової обережності радіостанція продовжує автоматично посилати сигнал, поки хтось його не прийме.

Кожне господарство може підлаштувати систему під власні потреби до найменших дрібниць за допомогою програмних рішень: від обміну текстовими повідомленнями і відстежування місця знаходження транспортних засобів, вантажів та користувачів у режимі реального часу по ГЛОНАСС/GPS до контролю персоналу і управління виконанням робіт. І все це в одному пристрої.

«Комплексні рішення MOTOTRBO™ дозволяють оптимізувати роботу кожної окремої ланки та всього підприємства в цілому, підвищити продуктивність кожного працівника та ефективність всієї команди. Разом з тим безвідмовна робота пристроїв гарантована навіть у найскладніших умовах. Наші радіостанції міцні, водонепроникні і вибухозахищені, що підтверджується випробуванням кожного продукту на довговічність в екстремальних умовах (Enhanced Accelerated Life Testing), в рамках якого моделюється інтенсивне використання пристрою протягом п'яти років», – зазначає Ансар Тайметов, директор ТОВ «Моторола Солюшинс Юкрейн».

Оптимальні рішення для потреб бізнесу

Широкий асортимент радіостанцій MOTOTRBO™ дозволяє підібрати оптимальну систему для господарства будь-якого розміру. А оскільки функціональні можливості MOTOTRBO™ у разі потреби можна легко розширювати, ця система зможе задовольнити будь-які потреби – поточні та майбутні, без значних додаткових інвестицій. Спеціалізовані рішення для диспетчерських служб пропонують всі необхідні функціональні можливості для швидкого реагування, мобілізації ресурсів та інформування груп співробітників. Такі комплексні рішення складаються з радіостанцій, інфраструктури, аксесуарів та програмного забезпечення (додатків).

Завдяки системі TRBOnet PLUS оператори можуть відстежувати звукові виклики, передачу даних і місцезнаходження активів, а також фіксувати і аналізувати події, що відбулися. Інтерактивна карта дозволяє легко відстежувати місцезнаходження співробітників та інвентарю, відправляти і отримувати особисті текстові повідомлення для польового персоналу і швидко та ефективно реагувати на надзвичайні ситуації. Диспетчери також можуть оперативно встановлювати зв'язок між кількома організаціям або підрозділами компанії, що додатково збільшує гнучкість роботи.

Система SmartPTT PLUS надає диспетчерам, керівникам і начальникам груп широкий спектр послуг, допомагаючи управляти наявними парком пристроїв, підвищувати продуктивність праці і оптимізувати використання активів. Налаштування призначеного для користувача інтерфейсу з гарячими клавішами забезпечує швидке і просте управління, а також відстеження звукових викликів, передачу даних і місця знаходження активів, роботу з найсвіжішими записами та аналіз подій, що відбулися. Система дозволяє стежити за місцезнаходженням співробітників і обмінюватися приватними текстовими повідомленнями з виїзним персоналом для швидкого реагування на надзвичайні ситуації.

Підтримка від Motorola Solutions

«Сьогодні інновації в українському сільському господарстві ще недостатньо популярні, – додає Ансар Тайметов. – Більш широко подібні рішення застосовуються тими, хто працює зі світовими лідерами. Там без цього вже просто не можна уявити бізнес. Для нас участь у АГРО-2019 стала можливістю наблизити український агросектор до таких технологій, показати їх переваги та додаткові вигоди, які приносить їх використання. І ми готові підтримувати наших клієнтів на кожному кроці використання наших систем MOTOTRBO™».

Стабільну роботу систем MOTOTRBO™ без незапланованих простоїв допомагає забезпечувати служба підтримки. Motorola Solutions надає повний спектр послуг на всіх етапах – від підготовки до установки системи та її обслуговування вже після повного розгортання.
______________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Увеличить: На АГРО-2019 Motorola Solutions представила системи MOTOTRBO™ для підвищення безпеки, ефективності та продуктивності аграріїв
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 119 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz