Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2018 » Ноябрь » 22 » На наступному тижні відбудеться продаж пулу, до передпродажної підготовки якого долучився міжнародний радник ТОВ «КПМГ-Україна»

Размещение новостей компаний

На наступному тижні відбудеться продаж пулу, до передпродажної підготовки якого долучився міжнародний радник ТОВ «КПМГ-Україна»

Распечатать: На наступному тижні відбудеться продаж пулу, до передпродажної підготовки якого долучився міжнародний радник ТОВ «КПМГ-Україна» | Комментировать: На наступному тижні відбудеться продаж пулу, до передпродажної підготовки якого долучився міжнародний радник ТОВ «КПМГ-Україна»
Уже 28 листопада у системі ProZorro.Продажі відбудеться аукціон з продажу 44-го пулу активів юридичних осіб, що перебувають на балансі неплатоспроможних банків. При тому, що сформовано лот було за загальноприйнятими у Фонді гарантування підходами та процедурами, його особливість полягає в тому, що до передпродажної підготовки лоту у рамках консультування з операційної діяльності Фонду гарантування долучилось ТОВ «КПМГ-Україна», міжнародний радник з продажу активів. У Фонді гарантування очікують, що це дозволить максимально розширити коло потенційних покупців, у тому числі і серед іноземних інвесторів.

До складу лоту увійшли права вимоги за 20 кредитами, що перебувають на балансі чотирьох банків – ПАТ «БГ банк», ПАТ «Діамантбанк», ПАТ «Укрбізнесбанк» та АТ «Дельта банк». Загальна заборгованість за договорами становить 1 040 млн грн. У заставі банків переважно – фінансові активи та нерухоме майно, зокрема приміщення комплексу з центром побутових послуг, комплекс будівель очисних споруд та інші нежитлові будівлі.

Задля максимального розширення аудиторії потенційних покупців компанією-радником у рамках передпродажної підготовки було розроблено детальні презентаційні матеріали пулу не тільки українською, а й англійською мовами. Матеріали розміщені на сайті ProZorro.Продажі і на Інформаційному порталі Фонду.

Стартова ціна пулу – 203 млн грн.

Аукціон з продажу пулу відбудеться 28 листопада. До 27 листопада, підписавши договір про нерозголошення конференційної інформації, потенційні інвестори мають можливість ознайомитися із кредитною документацією у віртуальній кімнаті даних.
_______________________

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 98 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz