Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Июнь » 7 » На продаж виставлено найдорожчий лот: права вимоги за кредитами ПАТ КБ «Надра» із недобудованим найбільшим ТРЦ у Києві у заставі

Размещение новостей компаний

На продаж виставлено найдорожчий лот: права вимоги за кредитами ПАТ КБ «Надра» із недобудованим найбільшим ТРЦ у Києві у заставі

Распечатать: На продаж виставлено найдорожчий лот: права вимоги за кредитами ПАТ КБ «Надра» із недобудованим найбільшим ТРЦ у Києві у заставі | Комментировать: На продаж виставлено найдорожчий лот: права вимоги за кредитами ПАТ КБ «Надра» із недобудованим найбільшим ТРЦ у Києві у заставі
Фонд гарантування вкладів фізичних осіб уперше виставляє на продаж свій найдорожчий лот – права вимоги за кредитами ПАТ КБ «Надра», загальна заборгованість за якими перевищила 2,72 млрд грн. У забезпечення за договорами передано найбільший в країні недобудований торгівельно-розважальний центр (м. Київ, вул. Велика кільцева, 1, 1а, 1в). Аукціон відбудеться 7 липня у системі «ProZorro.Продажі». Стартова ціна реалізації – 2,50 млрд грн.

Одним лотом на торги виставляються права вимоги за двома кредитами, що перебувають на балансі ПАТ КБ «Надра». Компанії-позичальники ведуть господарську діяльність у сферах «будівництво» та «надання в оренду й експлуатація власного чи орендованого нерухомого майна».

На початок вересня 2016 року загальна заборгованість за кредитами склала 2,72 млрд грн.

При цьому у забезпечення за договорами передано майнові права на об’єкт незавершеного будівництва, а саме – багатофункціональний торгівельно-розважальний комплекс з паркінгом. Заплановане розміщення 450 магазинів, зони розваг площею 22 тис м2 та паркінгу на 4000 авто, робить цей проект найбільшим ТРЦ у столиці. Зводиться ТРЦ на перехресті найбільших транспортних артерій Києва – за адресою вул. Кільцева дорога, 1, 1а.

Крім того у заставі банку – іпотека трьох земельних ділянок, загальною площею 15,72 га, та майнові права за попередніми договорами оренди торгівельних площ у ТРЦ.

Ілюстрована презентація виставленого на продаж лоту – за посиланням.

Детальна інформація, публічні паспорти активу та торгів – тут.

Організатор торгів – Товариство з обмеженою відповідальністю «ОСБП». Аукціон відбудеться 7 липня. Кінцевий термін прийому заявок на участь торгах – 6 липня.

Ознайомитися із матеріалами кредитних справ та деталями судово-претензійної роботи, проведеної банком, потенційні покупці можуть у кімнаті даних після підписання стандартного договору про конфіденційність.

Початкова ціна реалізації – 2 495 224 527,00 грн. У той же час, у публічному паспорті торгів визначено дати та умови проведення наступних аукціонів (у разі, якщо попередні торги будуть визнані такими, що не відбулися).

Нагадаємо, у рамках передпродажної підготовки ще до оголошення про виставлення лоту на продаж Фонд відкривав кімнату даних для ознайомлення усіх потенційних інвесторів із матеріалами кредитних справ.

Інформацію про усі заплановані торги з продажу активів неплатоспроможних банків можна знайти на Офіційному сайті та на Інформаційному порталі Фонду

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 360 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz