Поисковый портал КОМПАСС » Новости украинских компаний » Финансы и страхование » 2017 » Май » 24 » НА САЙТІ ФОНДУ ОПРИЛЮДЕНЕНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОЗИЧАЛЬНИКІВ, ЯКІ МАЮТЬ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПЕРЕД НЕПЛАТОСПРОМОЖНИМИ БАНКАМИ

Размещение новостей компаний

НА САЙТІ ФОНДУ ОПРИЛЮДЕНЕНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОЗИЧАЛЬНИКІВ, ЯКІ МАЮТЬ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПЕРЕД НЕПЛАТОСПРОМОЖНИМИ БАНКАМИ

Распечатать: НА САЙТІ ФОНДУ ОПРИЛЮДЕНЕНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОЗИЧАЛЬНИКІВ, ЯКІ МАЮТЬ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПЕРЕД НЕПЛАТОСПРОМОЖНИМИ БАНКАМИ | Комментировать: НА САЙТІ ФОНДУ ОПРИЛЮДЕНЕНА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОЗИЧАЛЬНИКІВ, ЯКІ МАЮТЬ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ПЕРЕД НЕПЛАТОСПРОМОЖНИМИ БАНКАМИ
Віднесення банку до категорії неплатоспроможних, запровадження процедури тимчасової адміністрації або ліквідації банку не припиняють дію кредитних договорів.

Позичальник зобов’язаний повернути банку основну суму боргу та сплатити проценти у розмірах і у строки, встановлені умовами кредитного договору. У разі недотримання позичальником графіка платежів, визначеного договором, неплатоспроможний банк має право застосовувати штрафні санкції, а також звернутися до третіх осіб - суб’єктів господарювання за послугами з повернення заборгованості за кредитом або до суду.

На цьому наголошує Фонд в інформації оприлюдненій на сайті у новому розділі «Для позичальників».

* Для поиска производителей и дистрибьюторов, экспортеров и импортеров товаров и услуг в Украине и за рубежом - воспользуйтесь базой данных компаний "КОМПАСС Украина". Бесплатная демо-версия на www.demo.kompass.ua.
Служба новостей компании КОМПАСС Украина | Прочитано: 435 |
Справочник предприятий Украины,
стран СНГ и Европы!

Только достоверная информация!
Базы данных компаний Украины,
стран СНГ и Европы!

Электронные и онлайн справочники!

Последние новости компаний по теме

Все новости компаний...
Сайт управляется системой uCoz